Deze fijne cruiser combineert comfort en gebruiksgemak met een groot vaarbereik. Voorzien van twee hutten en een ruime kuip, ideaal voor ontspannen dagen aan boord met familie en vrienden.
Uitgerust met een jonge Volvo Penta motor uit 2017, dus betrouwbaar en vaarklaar. Met een diepgang van 1,15 meter perfect voor het Wad en de Friese wateren, en dankzij de doorvaarthoogte van 12,50 meter vaar je moeiteloos onder bruggen als de Hollandse Brug, Stichtse Brug, Zeelandbrug en Haringvlietbrug door.
Instappen en genieten.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070126010 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Tweede categorie | Zeiljacht |
| Merk | Catalina |
| Model | 28 II |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1995 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Fijne cruiser met 2 hutten, grote kuip en een jonge Volvo Penta van 2017. Met haar diepgang van 1,12m kan ze goed varen op het wad en in Friesland. Door de doorvaarthoogte van 12,50 m kan ze onder de Hollandse en Stichtse brug door, zo ook de Zeelandbrug en Haringvlietbrug |
| Motorisatie kort | Volvo Penta D1-20 18 PK D, 3 cylinder van 2017 |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/?kantoor=Lelystad |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 863 cm |
| Breedte | 311 cm |
| Diepgang | 115 cm |
| Stahoogte binnen | 183 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1250 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | Frank Butler |
| Werf | Catalina Yachts - USA |
| Bouwnummer | CTY0402G596 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 3900 kg |
| Ballast | 1586 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vleugelkiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Hutten | 2 |
| Extra info Slaapplaatsen | Bed voor is 215 cm lang. |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Extra info Watertank & materiaal | 162 liter verdeeld over 2 tanks. |
| Capaciteit | 162 liter |
| Materiaal watertank | kunststof |
| Capaciteit | 68 liter |
| Materiaal vuilwatertank | RVS |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertank afvoerpomp | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Extra info Warm water | 23 liter, via walstroom of motor |
| buitendouche | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 2 |
| Extra info Aantal douches | Binnen en buiten een warme douche |
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | 2 pits van 2014. Geen gascertificaat aanwezig. |
| Koelkast | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Ebersprächer Airtronic D4 van 2005 |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | D1-20 |
| Serienummer | 5102378327 c |
| Bouwjaar | 2017 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 18 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 443 |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Extra info Voortstuwing | 3 blads vaste schroef. De Volvo seal vervangen in 2024 |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 53 liter |
| Materiaal brandstoftank | RVS |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | 63 Ah start van 202470 Ah service van 2023 |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | 20 Ah Pro-Mariner van 1995 |
| Dynamo | |
| Extra info Dynamo | Volvo Penta 14V 1610 W.Kan slechts een accu tegelijk laden. |
| Capaciteit | 115 |
| Accumonitor | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Autohelm ST 50 |
| Merk dieptemeter | Autohelm ST 50 |
| Navigatieverlichting | |
| Extra info Navigatieverlichting | Deklicht mist het lampje. |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Raymarine MK2 wheeldrive van 2023 |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Extra info Marifoon | Simrad RT 62 ontvangt alleen en een handheld Standard Horizon HX 890 van 2020 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Extra info Mast materiaal | Verstaging van 2016. |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 3 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | 2 x reefbaar vanuit de kuip. 15,5 m2 van 2019 met Dutchman systeem |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Extra info Genua | 1 x 100% 1x 135% |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Merk Voorzeil rolsysteem | Furlex 104 S van 2016 |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | 4 x Lewmar ST |
Deklicht defect
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | van 2022 |
| Extra info Dekzeil(en) | Winterkleed van 2024 |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Radarreflector | |
| Gasbun met afvoer | |