Deze Jeanneau Sun Odyssey 49 DS is een uitstekend onderhouden en volledig uitgeruste zeilboot die comfort en prestaties moeiteloos combineert. Het schip verkeert in nette staat en is klaar voor vertrek. Aan dek vind je onder andere een kotterstag met rolsysteem, wat het zeilen onder verschillende omstandigheden vergemakkelijkt en bijdraagt aan de veiligheid aan boord. De ruime en lichte decksalon biedt veel leefcomfort, zowel onderweg als in de haven. Dankzij de doordachte indeling, royale uitrusting en solide bouwkwaliteit is deze Jeanneau zeer geschikt voor langere zeilreizen en lang verblijf aan boord!
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125037 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Jeanneau |
| Model | Sun Odyssey 49 DS |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2006 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Deze Jeanneau Sun Odyssey 49 DS is in uitstekende staat van onderhoud, compleet uitgerust en bijzonder comfortabel. Voorzien van kotterstag met rolsysteem, ideaal voor zowel langere tochten als ontspannen zeildagen. |
| Motorisatie kort | Yanmar 100 PK, D. |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1498 cm |
| Breedte | 449 cm |
| Diepgang | 165 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | Philippe Braind |
| Werf | Jeanneau FR |
| Bouwnummer | FR-IR100102K506 |
| CE | A |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | blauw |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Extra info Doorvaarthoogte | Doorvaarthoogte: 20,6 meter |
| Waterverplaatsing | 12600 kg |
| Ballast | 3500 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Hutten | 2 |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Extra info Type interieur | Bijzonder: teak betimmering |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Extra info Watertank & materiaal | 3x 240 ltr. watertank |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Extra info Vuilwatertank & materiaal | 2x 50 ltr. vuilwatertank |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Extra info Warm water | 50 ltr. boiler |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 2 |
| Toiletten | 2 |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| TV | |
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | gascertificaat aanwezig |
| Aantal | 4 |
| Type kooktoestel | gas |
| Oven | |
| Magnetron | |
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | Koeling met vriezer (groot) |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Webasto Airtop 5000, 2024 laatste onderhoud |
Matrassen, comfort, 2024
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Yanmar |
| Serienummer | E24357 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Vermogen | 100 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 1720 |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Extra info Voortstuwing | Gori, 3-Blade Folding Overdrive Propeller |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 240 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Extra info Boegschroef | 7 PK |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | 4x 115Ah + 2x 70 Ah voor de boegschroef en ankerlier |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Victron Energie 50 Ah |
| Dynamo | |
| Generator | |
| Extra info Generator | Onan 4 Kw, 2006. Laatste onderhoud 2023 |
| Omvormer | |
| Extra info Omvormer | Victron Multi Plus 12/3000/122-50, 2024 |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
Laatste motoronderhoud in 2024, incl. impeller.
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine ST60 |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Raymarine ST60 |
| Windmeter | |
| Merk windmeter | Raymarine ST60 |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Raymarine ST6001 |
| GPS | |
| Merk GPS | Raymarine |
| Kaartplotter | |
| Extra info Kaartplotter | Binnen en buiten bij stuurstand |
| Merk kaartplotter | Raymarine E120 |
| Radar | |
| Merk radar | Raymarine Radardome 4Kw |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Extra info Marifoon | Binnen en buiten. |
| Merk marifoon | Raymarine Ray 90 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | fractioneel |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Merk | De Vries UK Sails |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | 44, 64 m2, 2014 |
| Rolgrootzeil | |
| Extra info Rolgrootzeil | Elektrisch |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Extra info Genua | 66,45 m2, 2014 |
| Fok | |
| Extra info Fok | HA snit, 38 m2, 2006 |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Extra info Voorzeil rolsysteem | Rolsysteem met elektrische lier |
| Gennaker | |
| Extra info Gennaker | 130 m2 |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | 4 lieren, waarvan 3x elektrisch onderhoud in 04-2024 |
Staand want compleet vervangen in 05-2021
Carbon spinnakerboom
Kotterstag met rolsysteem
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Type | Ploegschaar anker Kobra 25 kg. |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Bimini | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Extra info Buitenkussens | Bijzonder netjes |
| Zeerailing | |
| Extra info Zeerailing | met twee railing poortjes |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Kuiptafel | |
Carbon loopplank
| Veiligheid | |
|---|---|
| Reddingsvlot | |
| Extra info Reddingsvlot | CSM 4 pers. Keuring 03/2023 - 03/2026 |
| EPIRB | |
| Elektrisch | |
| Bilgepomp | |
| Brandblusser | |
| Extra info Brandblusser | 4x, goedgekeurd tot 04/2026 |
| Radarreflector | |
| Gasbun met afvoer | |