De St. Tropez 920 uit 2005 is een stijlvol en snel motorjacht met een krachtige Volvo Penta D3 van 110 pk. Dit polyester jacht meet 9,20 bij 3,00 meter, met een diepgang van slechts 80 cm en een doorvaarthoogte van 1,95 meter, ideaal voor binnenwateren.
De ruime open kuip met teakvloer, U-bank en dubbele stuurstoel biedt comfort en gezelligheid. Binnen vind je een kajuit met kombuis, badkamer en slaapplaatsen voor twee personen. Voorzien van boeg- en hekschroef, verwarming, koelkast en moderne elektra.
Ligplaats bij Schepenkring Lelystad
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125076 |
| Categorie | Sloep |
| Merk | St Tropez |
| Model | 920 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2005 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | De St. Tropez 920 is een snel motorjacht met een 110 pk motor. Dankzij de lage doorvaarthoogte en geringe diepgang is hij makkelijk te varen op binnenwateren. De ruime open kuip biedt veel bewegingsvrijheid en comfort aan boord. |
| Motorisatie kort | Volvo Penta D3, 110 PK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 920 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Diepgang | 80 cm |
| Stahoogte binnen | 170 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 195 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 2 |
| Werf | Yacht Service SP Polen |
| CE | C |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | v-bodem |
| Rompkleur | blauw |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Kuip | achterkuip |
| Open Kuip (OK) | |
| Ramen | patrijspoorten en grote openslaande dekluiken |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Kruiphoogte | 195 cm |
| Waterverplaatsing | 3500 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Extra info Besturing | hydraulisch |
| Plek besturing | buiten |
| Roer | enkel |
Teakvloer in de kuip
| Ruimtes | |
|---|---|
| Indeling en verblijfsruimtes | Open kuip met tafek en U-bank, stuurstand met dubbele stuurstoel, kajuit met kombuis, badkamer, langsbanken/2-persoonsbed |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 120 liter |
| Watertankmeter | |
| Capaciteit | 120 liter |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| buitendouche | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | 3 pitten, SMEV RS kooktoestel met afdekplaat, gas (geen gascertificaat aanwezig) |
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | Waeco |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Trumatic |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | D3-110i-A |
| Bouwjaar | 2005 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Vermogen | 110 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 1488 |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 140 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Hekschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Aantal | 2 |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Mastervolt Combimaster |
| Voltmeter | |
| Extra info Voltmeter | Mastervolt Easy View |
| Walstroom | |
| Extra info Walstroom | Mastervolt Easy View |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| 220V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Extra info Kompas | Silva |
| Log/snelheid | |
| Extra info Log/snelheid | Volvo Penta |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | Bruce anker (nieuw) |
| Ankerlier | hand |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | 2 delige kuiptent/sprayhood (3 jaar) |
| Bimini | |
| Extra info Bimini | Tpv achterste deel kuiptent |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Dekzeil(en) | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
RVS fenderhouders, RVS klampen, Aluminium windscreen
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Gasbun met afvoer | |
| Zelflozende kuip | |