Colvic Watson 34 – Stoere zeewaardige motorsailor
Deze oersterke Colvic Watson 34 is een robuuste en karaktervolle motorsailor, ontworpen voor zowel lange tochten als comfortabel verblijf aan boord. De ruime salon biedt een warme, klassieke sfeer met een bank en twee comfortabele stoelen. Buitenom is ze makkelijk te manoeuvreren dankzij de krachtige elektrische boegschroef. De boot is in 2025 grondig aangepakt: onderwaterschip kaal gehaald, voorzien van Gelshield, nieuwe antifouling én een fris antislip dek. Uitgerust met een betrouwbare 120 pk DAF-motor, goede navigatie en ruime tanks is dit schip ook geschikt om op te wonen. Kortom: vaarklaar avontuur!
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125028 |
| Categorie | Motorzeiler |
| Merk | Colvic Watson |
| Model | 34 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Locatie |
| Bouwjaar | 1977 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Stoere zeewaardige motorsailor. Goed manoeuvreerbaar door sterke boegschroef. Ruime kajuit met o.a. goede stoelen, en koeling |
| Motorisatie kort | Daf 120 PK D |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1050 cm |
| Breedte | 396 cm |
| Diepgang | 140 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | G. L. Watson & Co. Ltd |
| Werf | Colvic Craft |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | v-bodem |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 12000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Extra info Besturing | Binnen en buiten |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | doorlopende kiel |
2025: Onderwaterschip volledig kaal gehaald, voorzien van 6 lagen Gelshield en nieuwe antifouling aangebracht.
2025: nieuw antislip dek
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Extra info Salon | Ruime salon met bank en 2 goede stoelen. Bank kan omgebouwd worden tot 2 persoons bed. |
| Eethoek | |
| Machinekamer | |
| Water | |
|---|---|
| Capaciteit | 220 liter |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| TV | |
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | Force 10 gasfornuis met oven. Geen gascertificaat aanwezig |
| Oven | |
| Koelkast | |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Daf |
| Model | DD 575 |
| Bouwjaar | 1977 |
| Vermogen | 120 pk |
| Brandstof | diesel |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 600 liter |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Acculader | |
| Dynamo | |
| Accumonitor | |
| Voltmeter | |
| Walstroomkabel | |
| Verbruiksmonitor | |
| 12V | |
Motoronderhoud, voorjaar 2025
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Dieptemeter | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Kaartplotter | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Extra info Marifoon | werking onbekend |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | ketch |
| Aantal masten | 2 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Aantal zeilen | 3 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Bezaan | |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Fok | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankerlier | Ja |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |