De LM 32 motorsailer is een degelijk en comfortabel schip met een beschutte stuurpositie. Dit type staat al jaren bekend als betrouwbaar en geschikt voor zowel binnenwater als kustvaren.
De motor (Volvo Penta MD17C) is in 2025 gereviseerd en ook de saildrive manchet is vervangen. Dat geeft rust voor de komende jaren. Met de boegschroef is manoeuvreren in havens en sluizen een stuk eenvoudiger.
De navigatie is in 2019 volledig vernieuwd en bestaat uit een complete Raymarine set. De zeilen zijn in 2022 vervangen en verkeren in goede staat. Dankzij de rolsystemen zijn ze makkelijk te bedienen, ook met een kleine bemanning.
Binnen is het schip praktisch en ruim opgezet. In de punt zit een tweepersoons hut, daarnaast een natte cel met douche en toilet. De salon is voorzien van een bank en dinette die ook als slaapplaatsen te gebruiken zijn. In totaal zijn er vijf vaste slaapplaatsen.
Een fijne boot voor wie op zoek is naar een solide motorsailer met veel comfort en gebruiksgemak. Klaar om mee weg te varen.
Kortom: een complete en oersterke spitsgatter motorsailer, klaar voor avontuur.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070126005 |
| Categorie | Motorzeiler |
| Tweede categorie | Motorzeiler |
| Merk | LM |
| Model | 32 Motorsailor |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1978 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | LM 32 | pilothouse | space and comfort | LM 32 motorsailer te koop met stuurhuis, geschikt voor binnenwater en kust. Motor gereviseerd (2025) en saildrive manchet vernieuwd. Voorzien van boegschroef, Raymarine navigatie (2019) en zeilen uit 2022. Ruim interieur met 5 slaapplaatsen, keuken en natte cel. Betrouwbaar en vaarklaar schip voor ontspannen tochten. |
| Motorisatie kort | Volvo Penta MD 17C 36PK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/?kantoor=Lelystad |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 975 cm |
| Breedte | 325 cm |
| Diepgang | 135 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1450 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 5 |
| Ontwerper | Bent Juul Locatieen |
| Werf | LM Glasfiber A/S |
| Bouwnummer | 078361 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 6000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Eethoek | |
| Hutten | 1 |
| Indeling en verblijfsruimtes | 2 persoons hut in de punt, gang met een kast, en douche/ wc/ wastafel. De kajuit met een (slaap)bank en hoekbank met een klaptafel. Hoekbank is ook te verstellen als bed voor 2 personen. Stuurhuis met roergangersplek en keuken. |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 150 liter |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertank afvoerpomp | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Extra info Radio/CD-speler | van 2019 |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | geen gascertificaat aanwezig |
| Aantal | 2 |
| Type kooktoestel | gas |
| Koelkast | |
| Extra info Vriezer | vriesvak in koelkast |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Webasto Air Top 2000 BJ: 2011 |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | MD 17C |
| Serienummer | 14156 |
| Bouwjaar | 1978 |
| Extra info Bouwjaar | Motor gereviseerd in 2025 saildrive manchet 2025 vervangen |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 36 pk |
| Extra info Draaiuren | urenteller werkt niet. motoruren onbekend |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Voortstuwing | schroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 150 liter |
| Materiaal brandstoftank | Polyethyleen |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Extra info Boegschroef | Vetus 3Kw |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | 1 startaccu3 serviceaccu's |
| Aantal | 4 |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Victron Phoenix Charger |
| Dynamo | |
| Accumonitor | |
| Omvormer | |
| Extra info Omvormer | Victron |
| Voltmeter | |
| Merk Voltmeter | Ja-Victron Precision Battery Monitor |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine i70s 2019 |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Raymarine i70s 2019 |
| Windmeter | |
| Merk windmeter | Raymarine i70s 2019 |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Raymarine Evolution EV-150 2019 |
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Raymarine AXIOM 12 - 12" MFD 2019 |
| Merk AIS | AIS700 - CLASS B WITH SPLITTER van 2019 |
| AIS | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Merk marifoon | Ray52 VHF Radio with Integrated GPS |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Boegspriet + type | |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 2 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | van 2022 |
| Zeilmaker | de Vries |
| Rolgrootzeil | |
| Extra info Rolgrootzeil | van 2022 |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 1 |
| Extra info Ankerlier | handmatig |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Dekzeil(en) | |
| Extra info Dekzeil(en) | van 2019 |
| Zeerailing | |
| Extra info Zeerailing | van 2019 |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Radarreflector | |