Te koop: Motiva Motorsailer – Krachtig & Stoer
Deze sterke Motiva Motorsailer is in topstaat en klaar voor avontuur. De huidige eigenaar heeft de volledige romp, het dek en het onderwaterschip professioneel gespoten, waardoor het vaartuig er nu als nieuw uitziet. Het teakhouten interieur moet nog worden afgerond, waardoor je de mogelijkheid hebt om het naar jouw wens af te maken.
De boot is momenteel niet getuigd, maar de masten liggen bij ons in opslag en kunnen bekeken worden
Een perfect perfecte motorzeiler, voor wie op zoek is naar kracht, betrouwbaarheid en een prachtig uiterlijk.
| Categorie | |
|---|---|
| Categorie | Motorzeiler |
| Merk | Motiva |
| Model | Motorsailer |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53263251 |
| Lengtegraad | 5.44226363 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1992 |
| Laatste refit | 2024 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Korte omschrijving | Stoere motor zeiler die in 2024 van buiten is afgelakt. |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1195 cm |
| Breedte | 325 cm |
| Diepgang | 150 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 11000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Extra info Besturing | Binnen en buiten besturing |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | doorlopende kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Machinekamer | |
| Hutten | 2 |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Extra info Type interieur | Teak |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Watertankmeter | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Extra info Warm water | Ja |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Extra info Toiletten | Jabsco elektrisch |
| Elektrisch | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | Ja, met oven. Geen gascertificaat aanwezig. |
| Extra info Koelkast | Ja |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Ja, nieuw in doos. moet nog geplaatst worden |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Mercedes |
| Model | OM 352 |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Extra info Brandstoftank aantal | 2 x 400 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Extra info Brandstoftankmeter | Ja |
| Toerenteller | |
| Extra info Toerenteller | Ja |
| Oliedrukmeter | |
| Extra info Oliedrukmeter | Ja |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Extra info Boegschroef | Ja |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | Ja 2024 |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Ja |
| Dynamo | |
| Extra info Dynamo | Ja |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Windgenerator | |
| Extra info Windgenerator | Ja. niet ingebouwd. |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Extra info Kompas | Ja |
| Log/snelheid | |
| Extra info Log/snelheid | Ja |
| Dieptemeter | |
| Extra info Dieptemeter | Ja |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Extra info Autopilot | Ja |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | ketch |
| Aantal masten | 2 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 6 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | Ja, in goede staat. |
| Bezaan | |
| Extra info Bezaan | Ja, in goede staat. |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Extra info Genua | Ja, in goede staat. |
| Fok | |
| Extra info Fok | Ja, in goede staat. |
| Stormfok | |
| Extra info Stormfok | Ja, in goede staat. |
| Gennaker | |
| Extra info Gennaker | Ja, in goede staat. |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | Ja Locatieon |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | Ja met ketting |
| Ankerlier | hand |
| Extra info Ankerlier | Ja |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Zeerailing | |
| Zwemtrap | |