Deze beeldschone Etap 32s uit 2009 is van de eerste eigenaar en verkeert in uitzonderlijk nette staat!
Het schip is onzinkbaar, snel en veilig – typisch Etap. Dankzij de ondiepe kiel (1,30 m) is deze zeilboot perfect voor binnenwater én kustvaart. De lichte salon is sfeervol afgewerkt met essen/notenhout en biedt een comfortabele zit, langskeuken en praktische navigatietafel.
Er zijn twee hutten met vier vaste slaapplaatsen en twee extra. De betrouwbare Volvo Penta D1-20 motor heeft 2.260 draaiuren. Uitgerust met grootzeil, genua en gennaker. Altijd binnen overwinterd.
Zeer compleet uitgerust en direct vaarklaar voor wie comfortabel en met vertrouwen wil zeilen.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125046 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Tweede categorie | Zeiljacht |
| Merk | Etap |
| Model | 32s |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2009 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Een beeldschone Etap 32 met ondiepe kiel, van eerste eigenaar. Onzinkbaar, snel en veilig – typisch Etap. Deze boot verkeert in perfecte staat en is direct klaar voor avontuur. |
| Motorisatie kort | Volvo Penta, 19 PK, D. |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 986 cm |
| Breedte | 342 cm |
| Diepgang | 130 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1400 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | Mortain & Mavrikios |
| Werf | Etap Yachting |
| Bouwnummer | 0525 |
| CE | A |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Extra info Dek en opbouw materiaal | Uitgevoerd met kurk teaklook dek. (nieuwstaat) |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 3950 kg |
| Ballast | 1290 kg |
| Extra info Ballast | Bulbkiel |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | helmstok |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
Iedere winter in de loods
Antifouling, april 2025
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Hutten | 2 |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, licht |
| Extra info Type interieur | Uitgevoerd in Essen/noten hout |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 130 liter |
| Materiaal watertank | RVS |
| Watertankmeter | |
| Capaciteit | 40 liter |
| Materiaal vuilwatertank | kunststof |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertankmeter | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Extra info Warm water | Boiler |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | (geen gascertificaat aanwezig) |
| Aantal | 2 |
| Oven | |
| Koelkast | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Webasto |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | D1-20 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 19 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 2260 |
| Brandstof | diesel |
| Verbruik | 2 liter/uur |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Voortstuwing | schroef |
| Extra info Voortstuwing | 2 blad klapschroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 80 liter |
| Materiaal brandstoftank | RVS |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | Startaccu, 70 Ah, 2020. Serviceaccu, 2x 105 Ah, 2020. |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Mastervolt |
| Dynamo | |
| Accumonitor | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
Saildrivemanchet vervangen in 2020.
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Extra info Kompas | Suunto |
| Log/snelheid | |
| Extra info Log/snelheid | Raymarine ST60 |
| Dieptemeter | |
| Extra info Dieptemeter | Raymarine ST60 |
| Windmeter | |
| Extra info Windmeter | Raymarine ST60 |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Extra info Autopilot | Raymarine Smart Pilot X5 |
| Kaartplotter | |
| Extra info Kaartplotter | Raymarine, 2014 |
| Merk AIS | Actief |
| AIS | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Extra info Marifoon | Raymarine Ray 55E, 2009 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | fractioneel |
| Extra info Type tuigage | Selden |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 3 |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | Dacron, 27,20 m2, 2009. Reefbaar vanuit de kuip |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Extra info Genua | Dacron, 27,60 m2, ca. 5 jaar oud |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Extra info Voorzeil rolsysteem | Furlex, Selden |
| Gennaker | |
| Extra info Gennaker | 57 m2 |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | Lewmar lieren |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 1 |
| Type | Delta Anker, 25 KG |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | 5 jaar oud |
| Kuiptent | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Stootwillen, lijnen | |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Extra info Bilgepomp | Ja |
| Gasbun met afvoer | |