De Winner 10.10 is een echte Nederlandse performance cruiser, gebouwd in Enkhuizen en ontworpen door zeilers voor zeilers. Dit schip, afkomstig van de eerste eigenaar, combineert snelheid, comfort en degelijkheid op een manier waar de Nederlandse jachtbouw om bekend staat.
Wat direct opvalt is de balans in het ontwerp. De Winner zeilt licht en snel; na de sluis zit je vaak al voorin het veld. Tegelijkertijd voelt het schip stabiel en voorspelbaar, waardoor ook langere tochten ontspannen blijven. Wedstrijden meepakken? Geen probleem, daar is ze zeker toe in staat.
Aan dek is het leven prettig en overzichtelijk. De ruime kuip, brede gangboorden en het zwemplateau zorgen voor comfort en veiligheid. Alles voelt logisch en goed doordacht. Benedendeks tref je een licht en warm interieur van blond teak. De indeling is praktisch met twee hutten, lange bedden en een comfortabele salon. De kombuis is compleet uitgevoerd en alle technische ruimtes zijn goed bereikbaar, wat het onderhoud eenvoudig maakt. Met de betrouwbare Yanmar motor, goede zeilgarderobe en complete uitrusting is dit een schip waar je zo mee weg kunt.
Kortom, een sterk, snel en degelijk Nederlands jacht — een mooi voorbeeld van hoe ze in Enkhuizen boten bouwen: eerlijk, doordacht en gemaakt om écht te varen.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070126001 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Winner |
| Model | 10.10 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | NL-WIN 10178F707 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Onder bod |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2007 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Winner 10.10 te koop, Nederlandse performance cruiser gebouwd in Enkhuizen. Snel, stabiel en comfortabel zeiljacht van eerste eigenaar. Voorzien van Yanmar motor, teak interieur en complete uitrusting. Ideaal voor zowel wedstrijden als ontspannen tochten. Kwalitatieve Nederlandse jachtbouw met uitstekende vaareigenschappen en doordachte indeling. |
| Motorisatie kort | Yanmar 3YM20 21 pk, D, |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/?kantoor=Lelystad |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1010 cm |
| Breedte | 325 cm |
| Diepgang | 180 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1650 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | E.G. van de Stad & Partners bv |
| Werf | Winner werf |
| Bouwnummer | WIN10178F707 |
| CE | A |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Extra info Dek en opbouw materiaal | Anti-slip profiel in het dek |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 4450 kg |
| Ballast | 1600 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | helmstok |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
In de kuip zitten enkele teaklatten los.
| Ruimtes | |
|---|---|
| Eethoek | |
| Hutten | 2 |
| Extra info Slaapplaatsen | Lengte achterhut 210 cm vooronder 200 cm. |
| Indeling en verblijfsruimtes | Lichte kajuit met hoogwaardige teakhouten afwerking, Een open 2 persoons achterhut en een afsluitbaar vooronder met V-bed. |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Extra info Watertank & materiaal | Kunststof 150 ltr. (2x 75 ltr.) |
| Watertankmeter | |
| Capaciteit | 25 liter |
| Materiaal vuilwatertank | kunststof |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Extra info Vuilwatertank & materiaal | kan via toilet lozen op zee. |
| Vuilwatertankmeter | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Extra info Warm water | Boiler 20 ltr |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Extra info Radio/CD-speler | Sony + 2 speakers in de kuip |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | 3 pits met oven. Nieuwe gasslang en druk regelaar gemonteerd 2026. geen gascertificaat aanwezig. |
| Koelkast | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Ebenspacher Airtronic D2 + thermostaat |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Yanmar |
| Model | 3YM20 |
| Serienummer | EO5211 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 21 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 1600 |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Voortstuwing | verstelbare schroef |
| Extra info Voortstuwing | 2 blads flexofold. |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 52 liter |
| Materiaal brandstoftank | RVS |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Extra info Brandstoftankmeter | Niveauslang |
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | Startaccu 12 V 60 AhServiceaccu 12 V 110 Ah |
| Acculader | |
| Dynamo | |
| Omvormer | |
| Voltmeter | |
| Extra info Voltmeter | Via ST60 |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
Manchet orgineel, dubbel manchet
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine ST-60 bjr. 2007 |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Raymarine ST-60 bjr. 2014 |
| Merk windmeter | Raymarine ST-60 bjr. 2007 |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Raymarine ST2000 bj. 2006 |
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Raymarine ES7 bjr. 2012 |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Merk marifoon | Ray 54E |
Bliksem beveiliging; verstaging met kiel verbonden
Marifoon/ AIS/radio; via splitter
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | fractioneel |
| Extra info Type tuigage | 7/8 |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 4 |
| Merk | Hagoort en Nortsails |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | 1e rif bediening vanuit de kuip laminaat grootzeil Northsail 2011 |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Fok | |
| Extra info Fok | High aspect ca.23m2 |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Merk Voorzeil rolsysteem | Furlex |
| Stormfok | |
| Extra info Stormfok | Werkfok |
| Gennaker | |
| Extra info Gennaker | Genaker 2010 North Sails |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | 4x Lewmar 2x lierhendels |
Spi-boom aanwezig.
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | 1x CQR 12 kg+1xFortress FX-11 2007 |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | van 2022. |
| Extra info Dekzeil(en) | Rolfokhoes van 2025 |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
Lagun compleet 50x85 cm
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Gasbun met afvoer | |
Bliksem beveiliging; verstaging met kiel verbonden