De Victoire 1270 is een Nederlands kwaliteitsjacht en verkeert in uitstekende staat en wordt namens de tweede eigenaar aangeboden. Met een diepgang van 1,70 is een breed vaargebied toegankelijk. Ontworpen voor oceaanreizen, dus klaar voor vele avonturen. Het teakdek is in goede staat en benadrukt de klassieke lijnen van het schip. Vanuit de beschutte kuip met groot stuurwiel heeft u goed zicht en bedient u eenvoudig de apparatuur. De zeilen, waaronder een high-aspect fok en genua, zijn in goede staat.
Binnen biedt het jacht veel ruimte en stahoogte. Er is een L-vormige kombuis, een navigatiehoek en een comfortabele zithoek. Voorin bevindt zich een tweepersoonshut en natte cel; achterin een tweede ruime hut met eigen douche en toilet.
De Victoire 12.70 combineert zeewaardigheid met comfort en hoogwaardige afwerking. Zeker een bezoek waard voor veeleisende zeilers.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentienummer | 238546 |
| Referentie | 070124080 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Victoire |
| Model | 1270 |
| Scheepsnaam | Volle Maan |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53246840 |
| Lengtegraad | 5.44155620 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2002 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Lennart |
| Korte omschrijving | Deze Victoire 1270, afkomstig van de tweede eigenaar, verkeert in zeer goede staat en heeft in de winterperiode altijd in een hal gestaan. |
| Motorisatie kort | Volvo Penta 50 PK D |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1270 cm |
| Breedte | 364 cm |
| Diepgang | 170 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | Dick Koopmans Sr. |
| Werf | Victoire Jachtbouw B.V. |
| Munteenheid prijs | EUR |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Doorvaarthoogte | 1860 cm |
| Extra info Doorvaarthoogte | 1860 |
| Waterverplaatsing | 8600 kg |
| Ballast | 3850 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Stahoogte | 200 cm |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Indeling en verblijfsruimtes | In het vooronder een 2 persoons bed, WC met wastafel en hang/leg kast. Kajuit met blauw leren banken, navigatietafel en kombuis. Ruime badkamer met douche achter. Achterkooi met 2 ruime slaapplekken plus hangkast. |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Extra info Type interieur | Teak houten interieur. |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 300 liter |
| Materiaal watertank | RVS |
| Capaciteit | 60 liter |
| Materiaal vuilwatertank | kunststof |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertankmeter | |
| Vuilwatertank afvoerpomp | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem + hand |
| Extra info Warm water | Boiler Webasto 25 L |
| Zeewaterpomp | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Extra info Aantal douches | 1 buiten plus 1 binnen in achterste badkamer, beidde warm en koud. |
| Extra info Toiletten | 2 toiletten (1 linksvoor en 1 links achter, beiden zijn met handbediening. 1 toilet is vernieuwd in 2024 |
| Entertainment | |
|---|---|
| Extra info Radio/CD-speler | Ja |
| Keuken | |
|---|---|
| Extra info Kooktoestel | Force 10 oven met 3 pitten. Geen gascertificaat aanwezig. |
| Extra info Koelkast | IsLocationm |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| Extra info Verwarming | Webasto Airtop 5000 |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | D2-55 L |
| Serienummer | 510295618 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Vermogen | 50 pk |
| Urenteller | |
| Extra info Draaiuren | Ongeveer 2000 (nieuwe teller geeft ongeveer 1000 uur aan maar is er ingekomen bij ongeveer 1000 uur) |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Extra info Voortstuwing | Maxprop 3 blad |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 180 liter |
| Materiaal brandstoftank | RVS |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Extra info Brandstoftankmeter | Ja |
| Extra info Toerenteller | Ja |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Extra info Boegschroef | Sidepower SE100 12V (2011) |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Extra info Accu | Startaccu vernieuwd in 2023 Serviceaccu(s) 4 x 175 deepcycle (2022) Boegschroef accu(s) vernieuwd in 2023 |
| Extra info Acculader | Victron 12/50 Pallas |
| Accumonitor | |
| Extra info Omvormer | 2 x omvormers ong. 250 watt in kajuit. |
| Extra info Voltmeter | Ja |
| Extra info Walstroom | Ja |
| Walstroomkabel | |
| Extra info Zonnepaneel | 2 x flexible 100 Watt |
| Verbruiksmonitor | |
| 12V | |
Urenteler op motorpaneel hapert, extra urenteller in bakskist.
Saildrive manchet vervangen in 2023.
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Extra info Kompas | Whitlock |
| Extra info Log/snelheid | Raymarine ST60 |
| Extra info Dieptemeter | Raymarine ST60 |
| Extra info Windmeter | Raymarine ST60 |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Extra info Autopilot | Raymarine ST7000 |
| Extra info GPS | Raymarine A50 |
| Extra info Radar | Raytheon RL72 CRC (colour) met GPS |
| Merk AIS | Actief Vesper |
| Communicatie | |
|---|---|
| Extra info Marifoon | Sailor RT4801, DSC class D & handset in cockpit |
| Extra info Weatherfax/Navtex | NASA |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 5 |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Extra info Grootzeil | 2022 Rolly Tasker. One line reefing system Gedeeltelijk vernieuwd en geserviced in 2024. Plus 3e rif bindrif |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Extra info Genua | Ja |
| Extra info Fok | High aspect (nagegekeken, naden vernieuwd 2024/25) |
| Extra info Voorzeil rolsysteem | Seldén Furlex 310 SR (2022 geserviced) |
| Extra info Spinnaker | Ong. 125 m2 met ATN Tacker te varen als gennaker |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | Locatieon en Winchrite hand electrische lier geserviced in 2022 (nieuwe accu en gearbox) |
Verstaging vervangen 2023
Carbon spiboom aanwezig
| Anker | |
|---|---|
| Extra info Ankers & materiaal | Vulcan 25 kg, Origineel Bruce 20 kg als backup. |
| Extra info Ankerlier | Electrical Lewmar met 25 m ketting. |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Extra info Buiskap | Ja |
| Extra info Bimini | 2018 |
| Extra info Dekzeil(en) | Zonnetent 2018. Huik over grootzeil (2020) |
| Extra info Zwemplatform | Ja |
| Extra info Zwemtrap | Ja |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Extra info Bilgepomp | Ja, handmatig |
| Extra info Radarreflector | Firdell Blipper |
| Extra info Gasbun met afvoer | Ja, 2 gasflessen. |