Stap aan boord van deze Saffier SC 8m Cabin en ervaar hoe zeilen bedoeld is. Deze boot mag je met recht als "zo goed als nieuw" beschouwen: slechts enkele maanden per jaar in het water gelegen, nauwelijks gebruikt en altijd met zorg opgeborgen!
Het uitgebreide uitrustingsniveau maakt dit exemplaar uniek – vrijwel alle opties zijn aanwezig. De SC 8m Cabin staat bekend om haar geweldige zeileigenschappen, of je nu solo vaart of met een kleine bemanning. Dankzij de zelfkerende fok en het doordachte lijnensysteem is ze eenvoudig te bedienen. Bovendien is de betrouwbare Yanmar dieselmotor krachtig én zuinig.
Een stijlvolle, comfortabele en uiterst complete zeiler die direct klaar is om mee weg te varen.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125063 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Saffier |
| Model | Sc 8m Cabin |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2019 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Mooie jonge daysailor met keerfok, elektrische vallier en een Raymarine autopiloot onderdeks. |
| Motorisatie kort | Yanmar 15 PK diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 800 cm |
| Breedte | 245 cm |
| Diepgang | 130 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1100 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Ontwerper | D. Hennevanger |
| Werf | Saffier Maritiem BV |
| Bouwnummer | NL-HEY80047H919 |
| CE | C |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 1800 kg |
| Ballast | 720 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | helmstok |
| Roer | enkel |
| Extra info Kiel/zwaard | Race kiel van 130 |
Rompkleur: Ral 5021
Esthec: Biscuit - White caulking S03
Salonkussens: Sunbrella
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Water | |
|---|---|
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Watersysteem | 0 |
| Sanitair | |
|---|---|
| Handmatig | |
| Keuken | |
|---|---|
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | Koellade in trap. |
| Inhoud Koelkast | 32 liter |
| Type koelkast | elektrisch |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Yanmar |
| Model | 2YM15 |
| Serienummer | E08259 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Vermogen | 15 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 120 |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Voortstuwing | schroef |
| Extra info Voortstuwing | Klapschroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 32 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Acculader | |
| Dynamo | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
Klapschroef
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine i70s |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Raymarine i70s |
| Windmeter | |
| Merk windmeter | Raymarine i70s |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Extra info Autopilot | Benedendeks ingebouwd. |
| Merk autopilot | Raymarine i70s |
| GPS | |
| Extra info GPS | in VHF |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Merk marifoon | Raymarine |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | fractioneel |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 2 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | Dubbelreefbaar via enkellijns reefsysteem vanaf de kuip. Grootzeil in Lazybag en gedragen door een Selden Rodkicker. |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Fok | |
| Extra info Fok | Zelfkerend op een furlex welke benedendeks zit. + UV Ply |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | Harken st waarvan de vallier aan sb elektrisch is. |
Vaste giekneerhouder
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 1 |
| Type | Bruce |
| Materiaal ankers | RVS |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Zwemtrap | |
Esthec op dek, vloer en banken.
Buitenkussens
2 middenkikkers