De Catalina 470 met blauwe romp is een nette, goed onderhouden cruiser met een sterke reputatie. Het schip is degelijk gebouwd en biedt veel comfort aan boord.
Dankzij de ruime indeling en praktische voorzieningen is het prettig verblijven, ook bij langer gebruik. De zeileigenschappen zijn uitstekend: stabiel, snel en goed te hanteren, ook op groter water. De vleugelkiel zorgt voor extra stabiliteit en een beperkte diepgang, waardoor ook ondiepere vaargebieden bereikbaar blijven. Alles aan deze Catalina is gericht op betrouwbaarheid en gebruiksgemak. De staat van onderhoud is keurig, zowel van binnen als van buiten. Dit is een schip dat klaar is voor direct gebruik, zonder verrassingen.
Een solide keuze voor wie op zoek is naar comfort, ruimte en goede zeileigenschappen.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125030 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Catalina |
| Model | 470 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | aan verkoopsteiger in lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Onder bod |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2001 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | De Catalina 470 is een snelle en sterke cruiser, gebouwd voor comfort en lange tochten. Het schip biedt veel ruimte, degelijke luxe en voelt zich thuis op groot water én bij langere verblijven aan boord. |
| Motorisatie kort | Yanmar 75 PK, D. |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/1000084/catalina-470/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1453 cm |
| Breedte | 427 cm |
| Diepgang | 180 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1800 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | Gerry Douglas |
| Werf | Catalina Yachts (USA) |
| CE | A |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | blauw |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 12300 kg |
| Ballast | 5000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
In 2018 gespoten.
Onderhoud bij YPL Lelystad.
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 810 liter |
| Materiaal watertank | kunststof |
| Watertankmeter | |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| buitendouche | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 2 |
| Extra info Aantal douches | Warm en koud |
| Toiletten | 2 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| TV | |
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | (geen gascertificaat aanwezig) |
| Aantal | 3 |
| Type kooktoestel | gas |
| Oven | |
| Magnetron | |
| Koelkast | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Airconditioning | |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Yanmar |
| Model | 4JH3-TE |
| Bouwjaar | 2001 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Vermogen | 75 pk |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Extra info Voortstuwing | Gori, 3 blad klapschroef |
| Koeling | direct |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 2 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 250 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Victron, 2020 |
| Generator | |
| Merk generator | Fisher Panda |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
Motor heeft jaarlijks onderhoud gehad.
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Raymarine |
| Windmeter | |
| Merk windmeter | Raymarine |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Raymarine |
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Raymarine |
| Radar | |
| Merk radar | Raymarine |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Gennaker | |
| Lieren | |
|---|---|
| Elektrische lieren | |
| Selftailing | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Materiaal ankers | gegalvaniseerd |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Bimini | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Radarreflector | |