De Nomad SK 34 (Malö 40 ) staat bekend om haar stabiliteit, betrouwbaarheid en kwaliteit. De dikke GRP-romp, het teakdek en het massief houten interieur benadrukken vakmanschap en klasse. De “H”-uitvoering beschikt over een aparte achterkajuit met eigen ingang – ideaal voor gasten – en biedt ondanks haar compacte lengte van net onder de 10 meter verrassend veel ruimte en comfort.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 07012508 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Nomad SK |
| Model | 34 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1983 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | De Nomad SK 34 is gelijk aan de Malö 40 H en is een hoogwaardig gebouwde S-spant,. Een zeewaardige langeafstandskruiser, gebouwd volgens de Lloyd’s Register-normen. Met o.a. een achterhut, verwarming, kotterstag en ankerlier. |
| Motorisatie kort | Volvo Penta 36 PK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/?kantoor=Lelystad |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 955 cm |
| Breedte | 305 cm |
| Diepgang | 135 cm |
| Stahoogte binnen | 180 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1400 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 1 |
| Ontwerper | Olsoner Batbyggen |
| Werf | SK Boat Sweden |
| Bouwnummer | 296 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | s-spant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Achterkajuit (AK) | |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Lengte waterlijn | 850 cm |
| Waterverplaatsing | 4600 kg |
| Ballast | 2000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | doorlopende kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Extra info Salon | Hoogwaardig mahoniehouten interieur. Met nieuwe teakhouten vloer. Kajuit deurbeslag kastdeurtjes ontbreekt. |
| Eethoek | |
| Hutten | 2 |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Sanitair | |
|---|---|
| Handmatig | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | Kooktoestel is nieuw en staat los. |
| Aantal | 2 |
| Type kooktoestel | spiritus |
| Koelkast | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Webasto. De uitlaat moet aangepast worden. |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | MD17C |
| Bouwjaar | 1983 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 36 pk |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Extra info Voortstuwing | 3-blads vaste schroef. |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Dynamo | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Navigatieverlichting | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Extra info Type tuigage | Met wegneembare kotterstag, voorzien van een Wichard stagspanner. |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Zeiloppervlak | 40 m² |
| Aantal zeilen | 2 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Fok | |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Gennaker | |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | Lewmar |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | 25 kg |
| Aantal | 1 |
| Ankerlier | hand |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Dekzeil(en) | |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
Spiboom aanwezig.
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Radarreflector | |