Deze Jeanneau Sun Odyssey 39i Performance is een plaatje — van binnen én van buiten. De huidige eigenaar is er met buitengewone zorg mee omgegaan, en dat zie je aan alles. Het schip verkeert in uitstekende staat: glanzend, fris en technisch helemaal bij de tijd. Elke winter netjes op de kant, professioneel gepoetst en waar nodig vernieuwd.
Met haar 11,86 meter lengte en 2 meter diepgang is dit een snelle, stabiele en comfortabele zeiler, ontworpen door Marc Lombard. De Performance-uitvoering biedt sportieve zeileigenschappen zonder in te leveren op comfort. Binnen tref je de luxe eigenaarsversie: twee ruime hutten, een sfeervolle salon, een natte cel met separate douchecabine en een goed uitgeruste kombuis met oven, koelkast en verwarming. De Yanmar 40 pk motor, Gori klapschroef (2021) en elektrische boegschroef maken manoeuvreren eenvoudig. De tuigage is volledig vernieuwd in 2022, met hoogwaardige zeilen van The Sail Factory en een Selden Furlex rolsysteem. Navigatie en elektronica zijn modern en compleet — waaronder een Raymarine Axiom+ 12" kaartplotter uit 2024.
Kortom: een perfect onderhouden schip, ideaal voor wie zorgeloos wil vertrekken — of het nu richting de Wadden, de Oostzee of de Middellandse Zee is. Deze Jeanneau 39i Performance ligt startklaar in Lelystad.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125075 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Jeanneau |
| Model | Sun Odyssey 39i Performance |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2007 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Snelle stabiele zeiler, comfortabel voor lange tochten. |
| Motorisatie kort | Yanmar 3JH4-E 40 pk D, |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1186 cm |
| Breedte | 388 cm |
| Diepgang | 200 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1834 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Ontwerper | M. Lombard |
| Werf | Jeanneau |
| Bouwnummer | FR-IRI-14179C707 |
| CE | A |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 7330 kg |
| Ballast | 2280 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Extra info Besturing | 2X |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Eethoek | |
| Hutten | 2 |
| Salon | |
| Indeling en verblijfsruimtes | Het betreft hier de luxe eigenaarsversie |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Matrassen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 355 liter |
| Materiaal watertank | kunststof |
| Watertankmeter | |
| Extra info Watertankmeter | digitaal |
| Capaciteit | 85 liter |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Extra info Warm water | 40 liter, Quick Nautoical Equipment 2007 |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 2 |
| Extra info Aantal douches | zowel binnen als buiten, een warme douche |
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Extra info Radio/CD-speler | speakers binnen en buiten. |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | gekeurd 10-10-2025 |
| Aantal | 2 |
| Type kooktoestel | gas |
| Oven | |
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | Origineel 2007 180 l Vitrifrigo Ocean runner met vriesvakje in koelkast. |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Webasto Airtop 3500 |
Matrassen achterhut, 2015, ongebruikt.
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Yanmar |
| Model | 3JH4-E |
| Serienummer | E 05022 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 40 pk |
| Extra info Draaiuren | Urenteller defect |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Extra info Voortstuwing | Gori 18'x13'x3RH klapschroef 2021 |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 130 liter |
| Materiaal brandstoftank | Polyethyleen |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Extra info Brandstoftankmeter | Digitaal op paneel |
| Toerenteller | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Extra info Boegschroef | Vetus 100KG/F 12VNB, 2015 |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | Startaccu 12V/100 AMP 2022 Serviceaccu(s) 3 x tractie 12V/100 AMP 2022 Boegschroef accu 2023 |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Whisper Power 12V 40 Amp 3 uitgang 2017 |
| Accumonitor | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
Boegschroefbediening vervangen 2024
Boegschroefaccu vervangen in 2022
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine ST60 2007 |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Raymarine ST60 2007 |
| Windmeter | |
| Merk windmeter | Raymarine ST60 2007 |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Raymarine ST6001 2007 |
| GPS | |
| Merk GPS | Raymarine 2015 |
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Raymarine Axiom+ 12” 2024 |
| Merk AIS | Raymarine AIS 650 2015 |
| AIS | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Merk marifoon | Raymarine Ray 218E + Raymic 55E (buiten) 2015 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Aantal masten | 1 |
| Extra info Aantal masten | van 2022 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Boegspriet + type | |
| Type | Uitschuifbaar |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 3 |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | Doorgelat 9,1 oz challenge high mass fiber premium offshore 39m2 van 2018 met enkellijns reefsysteem |
| Zeilmaker | The Sail Factory |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Fok | |
| Extra info Fok | HA 9,5 oz challenge high mass fiber premium offshore 39m2, Semi-high aspect, met latten 2018 |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Merk Voorzeil rolsysteem | Selden Furlex van 2022 |
| Gennaker | |
| Extra info Gennaker | 2016 99,7m2 |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | 2x Harken 40,2 op kajuitdak (waarvan 1 elektrisch 2015) |
Boegspriet: Selden 220 cm van 2016
Telescopische spiboom t.b.v. uitbomen voorzeil
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | Delta 16kg |
| Ankerlier | elektrisch |
| Extra info Ankerlier | Electrisch, Quick Antares 2007 |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | Buiskap en kuiptent van 2015 |
| Kuiptent | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Bijboot | |
|---|---|
| Bijboot | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
Maindrop 2015 (opnieuw gestikt in 2022)
Stuurwielhoezen en tafelhoes 2019 (zomer)
Rolfokhoes (met tenara garen) 2023
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Brandblusser | |
| Extra info Brandblusser | 3 x houdbaar t/m juni 2026. |
| Radarreflector | |
| Merk Radarreflector | Tri-lens |
| Gasbun met afvoer | |
| Extra info Gasbun met afvoer | Ja tbv 2 gasflessen |