De Jeanneau NC 33 is een moderne, sportieve motorboot die luxe en gebruiksgemak combineert. Deze 2019-uitvoering verkeert in uitstekende staat en is zeer compleet uitgerust.
Met haar lengte van 10,5 meter, breedte van 3,27 meter en een diepgang van 0,96 meter biedt ze veel comfort, zowel binnen als buiten. Aan boord staan twee krachtige Volvo D3-motoren van elk 220 pk met joystickbesturing, goed voor moeiteloos manoeuvreren en uitstekende prestaties. De boot is gebouwd door Jeanneau en heeft een polyester romp met een stabiele V-vorm, wat zorgt voor een soepele en veilige vaart. De salon is licht en modern ingericht, met bekleding in Pearl Grey, een elektrisch schuifdak en een zitgroep die eenvoudig om te bouwen is tot zonnebed of extra slaapplaats.
De NC 33 beschikt over twee ruime hutten, een nette keuken met kooktoestel, koelkast en oven, en een elektrisch toilet. De diesel heteluchtverwarming met extra uitlaat in de cockpit zorgt voor comfort in elk seizoen. Navigatie en elektronica zijn van Raymarine, waaronder autopilot, radar en een Axiom 12’’ kaartplotter.
Met elektrisch ankerlier, kuiptent, zwemplatform en complete veiligheidsuitrusting is deze Jeanneau NC 33 volledig vaarklaar.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125065 |
| Categorie | Speed- en sportboten |
| Merk | Jeanneau |
| Model | NC 33 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2019 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | De Jeanneau NC 33 uit 2019 verkeert in zo goed als nieuwe staat. Met twee Volvo D3-motoren van elk 220 pk, joystickbesturing, modern interieur en luxe uitrusting biedt deze sportieve cruiser comfort en prestaties. Perfect onderhouden, volledig vaarklaar en direct beschikbaar. met slechts 65 motor uren. |
| Motorisatie kort | 2 X Volvo D3- 220 PK DIESEL + JOYSTICK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1050 cm |
| Breedte | 327 cm |
| Diepgang | 96 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 292 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Werf | Jeanneau |
| Bouwnummer | FR-SPBVL081G920 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | v-bodem |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Opbouw vorm, materiaal | Horren voor patrijspoorten aanwezig. |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 5.442 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Extra info Besturing | en joystick |
| Plek besturing | binnen |
| Roer | dubbel |
| Extra info Roer | 2 keer hekdrive. |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Extra info Salon | Salonbekleding Pearl Grey, Elektrisch schuifdak Cockpitbekleding wit Creme Blue, om te bouwen tot zonnebed. Dubbelbed in salon. |
| Eethoek | |
| Hutten | 2 |
| Extra info Hutten | bovenkastjes in de eigenaarskajuit |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, licht |
| Extra info Type interieur | Tapijten in salon en hutten. |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 175 liter |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Elektrisch | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Aantal | 2 |
| Type kooktoestel | gas |
| Oven | |
| Koelkast | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Diesel heteluchtverwarming met extra uitlaat in de cockpit |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 2 |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Model | D3-200 DP |
| Serienummer | A1078630/A1078630 A1078638/A1078638 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vermogen | 400 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 65 |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | hekdrive |
| Voortstuwing | schroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 520 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Omvormer | |
| Capaciteit | 2000 |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Log/snelheid | |
| Dieptemeter | |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Raymarine |
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Raymarine Axiom 12’’ |
| Radar | |
| Merk radar | Raymarine Quantum radar |
Raymarine SAT TV 37 STV
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Kuiptent | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Radarreflector | |
| Gasbun met afvoer | |