De Gib’Sea 362 is een betrouwbaar en comfortabel zeiljacht dat bekendstaat om haar prettige en vergevingsgezinde vaareigenschappen. Ontworpen door Michel Joubert en gebouwd door Gilbert Marine SA, combineert dit schip degelijke kwaliteit met een warm, klassiek interieur. De boot uit 1995 verkeert in nette staat en is duidelijk met zorg onderhouden.
Binnen is de Gib’Sea 362 ruim en praktisch ingedeeld, met drie hutten en slaapplaatsen voor zes tot acht personen. De afwerking in teak geeft het interieur een warme uitstraling. De kombuis is compleet uitgerust met een kooktoestel, oven en koelkast (vernieuwd in 2025). Ook is er warm water aan boord via een 22-liter boiler. Alles aan boord is overzichtelijk, functioneel en gericht op comfort tijdens langere tochten.
Bovendeks is de boot voorzien van Permateekdek uit 2021, dat de boot een moderne en verzorgde uitstraling geeft. Ook de buiskap is recent vernieuwd (2023) en de zeerailing deels vervangen (2025). De betrouwbare Yanmar 3GM30 dieselmotor van 27 pk is goed onderhouden en klaar voor gebruik.
De Gib’Sea 362 ligt aan de verkoopsteiger van Schepenkring Lelystad, Deko Marina.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125079 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Gib'sea |
| Model | 362 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad, Deko Marina. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1995 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Schepenkring Lelystad |
| Korte omschrijving | De Gib’Sea 362 is een betrouwbaar en comfortabel zeiljacht dat bekendstaat om zijn vriendelijke vaareigenschappen. Het schip is stabiel, eenvoudig te hanteren en vergevingsgezind, ook bij meer wind. |
| Motorisatie kort | Yanmar 3GM 30, 27 PK |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1090 cm |
| Breedte | 355 cm |
| Diepgang | 175 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 6 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | Michel Joubert |
| Werf | Gilbert Marine SA |
| Bouwnummer | 5325 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Extra info Dek en opbouw materiaal | Wit / Permateek |
| Opbouw vorm, materiaal | Bijzonder: 2 x 2 grote ramen die veel licht geven |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 5000 kg |
| Ballast | 1500 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
Antifouling, Zelfslijpend, 2023, Epifanes
| Ruimtes | |
|---|---|
| Hutten | 3 |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Extra info Type interieur | Volledig in teak gemaakt. |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 350 liter |
| Materiaal watertank | staal |
| Extra info Vuilwatertank & materiaal | n.v.t. |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Extra info Warm water | boiler, 22 liter. |
| Sanitair | |
|---|---|
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Extra info Radio/CD-speler | 2022 |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | (geen gascertificaat aanwezig) |
| Aantal | 3 |
| Oven | |
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | vervangen in 2025 |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| Airconditioning | |
| Extra info Airconditioning | Webasto, 2010 |
Buitendouche aanwezig, niet aangesloten
Matrassen: aangepast/vernieuwd 2010
Salonkussens: aangepast/vernieuwd 2010
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Yanmar |
| Model | Yanmar 3GM 30 |
| Serienummer | 29382 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Vermogen | 19.85 kW |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 50 liter |
| Materiaal brandstoftank | staal |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Extra info Brandstoftankmeter | defect |
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | Startaccu, serviceaccu 2025. |
| Dynamo | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
Iedere winter motoronderhoud gehad.
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Dieptemeter | |
| Extra info Dieptemeter | Raymarine i40 2022 |
| Windmeter | |
| Extra info Windmeter | Wind (merk/type/bouwjaar) Raymarine |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Extra info Autopilot | Raymarine (aansturing moet worden vervangen, aangesloten worden op Raymarine Element) |
| Kaartplotter | |
| Extra info Kaartplotter | Raymarine Element 7s 2020 |
| Radar | |
| Extra info Radar | JRC 1800 |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Extra info Marifoon | Simrad RT1200 VHF |
| Weatherfax/Navtex | |
| Extra info Weatherfax/Navtex | Furuno NX300 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | 29 m2, 2023 Quantum |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Extra info Genua | Sailoft, 2012 |
| Fok | |
| Extra info Fok | High Aspect, 2010 |
| Stormfok | |
| Extra info Stormfok | Ca 6 m2, 2005 |
| Spinnaker | |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | 2x Locatieon 46ST, 2x Lewmar 48ST |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | Danfort anker |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Extra info Buiskap | 2023 |
| Zeerailing | |
| Extra info Zeerailing | Deels vernieuwd in 2025 |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Preek- en hekstoel(en) | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Kuiptafel | |
Dek: Permateek, ingelegd in 2021 (zeer netjes)
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Bilgepomp | |