C-Yacht 1040 – Stoer, zeewaardig en comfortabel
Deze C-Yacht 1040 is een degelijk gebouwd Nederlands kwaliteitsjacht, ontworpen door Frans Maas en gebouwd door Zaadnoordijk Yachtbuilders. Het schip is stoer, zeer zeewaardig en uitgerust met een veilige middenkuip. Ideaal voor lange reizen of ontspannen weekendtochten. De royale achterhut met groot bed, biedt uitzonderlijk comfort, en het warme teak interieur straalt klasse en degelijkheid uit. Dankzij de goede staat van onderhoud, betrouwbare Yanmar motor en complete uitrusting – waaronder verwarming, warm water, en uitgebreide Raymarine navigatieapparatuur – is dit schip direct klaar voor vertrek. De tuigage is degelijk met hoogwaardige lieren en zeilen van UK de Vries.
Met haar uitgebalanceerde vaareigenschappen en solide afwerking is deze cruiser een uitstekende keuze voor wie kwaliteit zoekt.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125049 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | C-Yacht |
| Model | 10.40 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2004 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Comfortabele cruiser met middenkuip en een interieur met hoogwaardige afwerking. Klasse jachtbouw uit Nederland |
| Motorisatie kort | Yanmar 3 cylinder 27 pk D |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1040 cm |
| Breedte | 347 cm |
| Diepgang | 170 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1500 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 1 |
| Ontwerper | Frans Maas |
| Werf | Zaadnoordijk Yachtbuilders |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Kuip | middenkuip |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 5500 kg |
| Ballast | 2200 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Hutten | 2 |
| Salon | |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Extra info Type interieur | Teak interieur. |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 200 liter |
| Materiaal watertank | kunststof |
| Capaciteit | 60 liter |
| Materiaal vuilwatertank | kunststof |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Extra info Warm water | 22 liter boiler via motor en 230V |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Extra info Radio/CD-speler | Nakamichi radio |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | 3 pits met oven. Geen gascertificaat aanwezig. |
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | Toplader met coolmatic compressor |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Webasto Airtop 3500 met uitmondingen in alle hutten |
Horrenset voor 2 luiken en kajuitingang aanwezig.
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Yanmar |
| Model | 3YM30 3JH4E |
| Bouwjaar | 2004 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 27 pk |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Voortstuwing | schroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 100 liter |
| Materiaal brandstoftank | RVS |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Dynamo | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine ST 60 |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Raymarine ST 60 |
| Windmeter | |
| Merk windmeter | Raymarine ST 60 |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Raymarine ST 6001 |
| Kaartplotter | |
| Extra info Kaartplotter | Raymarine Hybrid touch 7 inch kleurenplotter op de stuurstand. |
| Merk radar | |
| Merk AIS | Raymarine AIS 250 ontvanger |
| AIS | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Merk marifoon | Raymarine van 2020 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | fractioneel |
| Aantal masten | 1 |
| Extra info Aantal masten | Selden met dubbele zalingen rodkicker en spiboom. |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 2 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Merk | UK de Vries |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | kan 2 x gereefd worden met een enkellijns reefsysteem. |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Fok | |
| Extra info Fok | HA fok |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Merk Voorzeil rolsysteem | Selden Furlex 200s |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | 2 x single speed Locatieen 12ST 2 x Double speed Locatieen 40ST |
Het hoofdwant is van Dyform, de verdere verstaging is van 1x19.
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 1 |
| Type | Bruce |
| Anker bevestiging | ketting |
| Ankerlier | hand |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Extra info Dekzeil(en) | stuurstandhoes |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Radarreflector | |
| Gasbun met afvoer | |