Deze Bavaria 46 Cruiser is een royale en comfortabele zeilboot met een bijzonder praktische indeling, ideaal voor langere tochten met familie of vrienden. Het schip beschikt over vier hutten, waaronder een ruime eigenaarshut in het vooronder met eigen toilet en douche. Aan bakboord bevindt zich een hut met stapelbed, en in het achterschip zijn twee ruime tweepersoonshutten aanwezig. In totaal zijn er acht vaste slaapplaatsen, met de mogelijkheid om nog twee extra slaapplaatsen te creƫren in de salon.
De boot heeft een blauwe romp, een polyester dek en een doorvaarthoogte van ongeveer 19,80 meter. De watervoorziening bestaat uit twee kunststof tanks van elk 250 liter en het warmwatersysteem werkt via een boiler van 30 liter. De kombuis is uitgerust met een tweepits kooktoestel met oven, twee koelkasten en een Webasto heteluchtverwarming die in 2024 is geserviced.
De motor is een betrouwbare Volvo Penta MD 55 uit 2008 met 55 pk, gekoppeld aan een saildrive. Voor navigatie is de boot voorzien van een Raymarine log en autopilot uit 2018 en een moderne Raymarine Axiom 9 kaartplotter uit 2024. De tuigage bestaat uit een aluminium mast en twee nieuwe zeilen uit 2024: een rolgrootzeil en een genua met Furlex-systeem.
Kortom, een complete en zeer nette cruiser die direct klaar is voor vertrek.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125081 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Bavaria |
| Model | 46 Cruiser |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2008 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Heerlijke cruiser met 4 hutten, waarvan een hut met stapelbed en drie 2 persoons hutten. Ex verhuur en goed onderhouden van 1e eigenaar. |
| Motorisatie kort | Volvo Penta MD55 D, |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/?kantoor=Lelystad |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1430 cm |
| Breedte | 435 cm |
| Diepgang | 185 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1980 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 8 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | J&J Design |
| Werf | Bavaria Yachtbau GmbH, Deutschland |
| CE | A |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompkleur | blauw |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 11000 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Extra info Besturing | 2 x stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Eethoek | |
| Hutten | 4 |
| Indeling en verblijfsruimtes | Vooronder de eigenaarshut met toilet en douche. Aan bakboord voor een hut met stapelbed, kajuit, 2 achterhutten en een toilet en douche. |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Extra info Watertank & materiaal | 2 x 250 liter kunstof |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Extra info Vuilwatertank & materiaal | 2 x 60 liter kunstof tanks. Boven de waterlijn gemonteerd, daardoor geen pomp nodig |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Extra info Warm water | 30 liter |
| Sanitair | |
|---|---|
| Extra info Aantal douches | 2, en buiten een derde warme douche. |
| Extra info Toiletten | 2x handmatig Jabsco. |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | 2 pits met oven. Gascertificaat tot 2028 |
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | 2 x |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Webasto. In 2024 geserviced |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | MD 55 |
| Serienummer | 869615 5103985423P |
| Bouwjaar | 2008 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Vermogen | 55 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 681 |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Voortstuwing | verstelbare schroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 250 liter |
| Materiaal brandstoftank | Polyethyleen |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Victron |
| Dynamo | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine 2018 |
| Extra info Windmeter | Defect. |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Extra info Autopilot | van 2018 |
| Merk autopilot | Raymarine |
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Raymarine Axiom 9 (inbouw) 2024 |
| Communicatie | |
|---|---|
| Extra info Marifoon | Defect |
| Algemeen | |
|---|---|
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 2 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Merk | Tack Sails |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Rolgrootzeil | |
| Extra info Rolgrootzeil | van 2024 |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Extra info Genua | van 2024 |
| Genua reefsysteem | Furlex rolsysteem |
| Lieren | |
|---|---|
| Elektrische lieren | |
| Aantal | 2 |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | van 2025 |
| Zwemplatform | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Gasbun met afvoer | |