De Gib'sea 84 is een comfortabele en ruime kajuitzeilboot van ongeveer 8,5 meter, gebouwd door het bekende Franse merk Gib'Sea. Dit jacht biedt uitstekende stabiliteit en vriendelijk zeilgedrag, en met haar doorvaarthoogte van 12,50 m kan ze onder de Hollandse en Stichtse brug door.
De open kuip is royaal en veilig, met goede zitplaatsen.ideaal voor recreatief zeilen en weekendtochten. Binnenin vind je een knusse salon met een compacte kombuis, natte cel en comfortabele slaapplaatsen voor 4–6 personen. De praktische indeling maakt het geschikt voor stellen en gezinnen.
Deze Gibsea 84 combineert gebruiksgemak, voldoende comfort en goede zeilen voor een soepel vaarvermogen, wat het een aantrekkelijke keuze maakt voor diverse watersportliefhebbers.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125040 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Tweede categorie | Zeiljacht |
| Merk | Gib'sea |
| Model | 84 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1985 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Misschien wel de beste Gibsea 84 op de markt, met heel veel vernieuwingen |
| Motorisatie kort | Volvo Penta MD 2001 9 PK D. |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/?keyword=&categorie=&prijs=&kantoor=Lelystad&bouwjaar=&lengte=&material= |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 880 cm |
| Breedte | 305 cm |
| Diepgang | 160 cm |
| Stahoogte binnen | 180 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1250 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | Joubert-Nivelt |
| Werf | Gilbert Marine |
| Bouwnummer | 060 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Ramen | Veel nieuwe luiken. |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 2800 cm |
| Ballast | 930 cm |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | helmstok |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Extra info Salon | Ruime salon met o.a. 230 stopcontacten en usb poorten. |
| Hutten | 2 |
| Extra info Slaapplaatsen | De bedden hebben een lengte van 200 cm |
| Salon | |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, licht |
| Matrassen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Extra info Watertank & materiaal | Waterzak 100 liter |
| Sanitair | |
|---|---|
| Handmatig | |
| Keuken | |
|---|---|
| Extra info Kooktoestel | 2 pits spiritus fornuis |
| Koelkast | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Aanwezig, maar functioneert momenteel niet. Moet nagekeken worden. |
Voorluik voorzien van hor en verduistering.
De matrassen zijn uitgevoerd in een extra dikke variant voor extra comfort.
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | MD 2001 |
| Serienummer | 6759 |
| Bouwjaar | 1985 |
| Aantal cilinders | 1 |
| Vermogen | 9 pk |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 40 liter |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | Service: 2 x 90 Ah, startaccu: 1x. |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Victron, via app leesbaar op mobiele telefoon. |
| Dynamo | |
| Accumonitor | |
| Omvormer | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Verbruiksmonitor | |
| 12V | |
| 220V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Dieptemeter | |
| Windmeter | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Merk marifoon | Standard Horizon met buiten microfoon |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | Jaar; 2022, met Lazy-bag |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Fok | |
| Extra info Fok | Jaar; 2022, met recente Selden Furler |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | Recente Harken ST lieren |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | Delta anker aan 8 mm ketting |
| Extra info Ankerlier | Elektrische ankerlier die bedienbaar is vanaf de kuip en de ankerkluis. |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | van 2021 |
| Buitenkussens | |
| Extra info Buitenkussens | Rugleuningen van binnen zijn passend voor buiten |
| Zeerailing | |
| Zwemtrap | |
| Preek- en hekstoel(en) | |
Aan dek vindt men verder:
Recente Spinlock valstoppers
Middendolders
Spi-boom
recente genuarails met lijogen
| Veiligheid | |
|---|---|
| Elektrisch | |
| Bilgepomp | |