De Broom 33 is een stijlvolle en degelijk gebouwde Engelse motorjacht, perfect voor comfortabele tochten op binnenwater en kust. Dit exemplaar uit 1989 verkeert in nette staat en is uitgerust met twee goed onderhouden Volvo Penta TMD41B motoren, goed voor krachtige prestaties tot circa 25 knopen.
Met een warme, klassieke inrichting, twee hutten en in totaal 5 slaapplaatsen is er volop ruimte aan boord. De boot beschikt over zowel binnen- als buitenbesturing, een ruime salon, complete keuken en twee toiletten.
Een comfortabele en betrouwbare cruiser, te bezichtigen aan de verkoopsteiger in Lelystad.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070126021 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Broom |
| Model | 33 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1989 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Te koop: Broom 33 motorjacht uit 1989 met 2x Volvo Penta TMD41B motoren. Comfortabele cruiser met 2 hutten, 5 slaapplaatsen en zowel binnen- als buitenbesturing. Ideaal voor binnenwater en kustvaren. Te bezichtigen in Lelystad bij Schepenkring. |
| Motorisatie kort | 2 x Volvo TMD41B 6 cylinder D, |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1006 cm |
| Breedte | 372 cm |
| Diepgang | 100 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 1 |
| Werf | C J Broom & Sons Ltd |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | v-bodem |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Extra info Doorvaarthoogte | ca 3 m |
| Waterverplaatsing | 7500 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Extra info Besturing | binnen en buiten besturing |
| Roer | dubbel |
| Kiel/zwaard | 0 |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Eethoek | |
| Hutten | 2 |
| Indeling en verblijfsruimtes | Tweepersoonsbed in de achterhut en salon, V-bed in de voorhut. |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 720 liter |
| Watertankmeter | |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertankmeter | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 2 |
| Extra info Toiletten | De toiletten kunnen met een 2 weg kraan op tank of op zee geloosd worden. |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | 3 pits met oven. geen gascertificaat aanwezig |
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | 2 x een elektrisch en een op gas |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Eberspacher |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 2 |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | TMD41B |
| Bouwjaar | 1989 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 150 pk |
| Extra info Draaiuren | urenteller kapot. |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 720 liter |
| Prestaties | |
|---|---|
| Extra info Max snelheid | ongeveer 18 knopen |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Acculader | |
| Dynamo | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| 220V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Raymarine |
| Merk dieptemeter | Raymarine |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Raymarine Element 9 S 2024 |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 1 |
| Extra info Ankerlier | Handmatig |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Preek- en hekstoel(en) | |
| Bijboot | |
|---|---|
| Davits | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Extra info Bilgepomp | 2 elektrische en 1 handmatig |
| Gasbun met afvoer | |