De Sweden Yachts 34 is een degelijk gebouwd Zweeds zeiljacht, ontworpen door Norlin/Ostmann en gebouwd bij de bekende werf Sweden Yachts. Het is een toerzeiler die staat voor kwaliteit, veiligheid en fijne zeileigenschappen. De romp is rondspant en met een diepgang van 1,95 meter en een vaste kiel combineert de boot stabiliteit met goede prestaties, zowel op binnenwater als op zee.
Het interieur is uitgevoerd in klassiek mahonie en straalt warmte en sfeer uit. Er zijn vier vaste slaapplaatsen en twee extra, waardoor de boot geschikt is voor langere tochten met meerdere opvarenden. Aan boord vindt u een praktische indeling met een keuken met driepits kooktoestel en oven, koelkast en voldoende bergruimte. Verder zijn er voorzieningen zoals een elektrisch toilet, hete-luchtverwarming en een warmwatersysteem.
De motor is een Volvo Penta 2003-T van 43 pk, betrouwbaar en krachtig genoeg voor langere reizen. De uitrusting aan dek is compleet, met onder andere een rolsysteem voor de voorzeilen, vijf Lewmar lieren en een goed uitgeruste navigatiehoek met kaartplotter, autopilot en Autohelm instrumenten.
Dit schip is degelijk, comfortabel en gebouwd om vele jaren plezier van te hebben. De Sweden Yachts 34 is een mooie kans voor wie zoekt naar een solide toerzeiler met de bekende Zweedse kwaliteit.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125070 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Sweden Yachts |
| Model | 340 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1990 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | Volvo Penta 2003-T 43 PK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1040 cm |
| Breedte | 350 cm |
| Diepgang | 195 cm |
| Stahoogte binnen | 188 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1700 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
| Ontwerper | Norlin/Ostmann |
| Werf | Sweden Yachts |
| Bouwnummer | S77 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Ramen | Met horren |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 5700 kg |
| Ballast | 2350 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
Lichte osmose in roerblad
Teakdek heeft aandacht nodig
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Extra info Type interieur | Mahonie |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 100 liter |
| Materiaal watertank | RVS |
| Capaciteit | 40 liter |
| Materiaal vuilwatertank | RVS |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Watersysteem | druksysteem + hand |
| Warm water | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 1 |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| TV | |
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | 3-pits met oven, van 2017. Geen gascertificaat aanwezig. |
| Koelkast | |
| Extra info Koelkast | van 2015 |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Airtronic van 2015 |
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Model | 2003-T |
| Serienummer | 868091 |
| Bouwjaar | 1990 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Vermogen | 43 pk |
| Extra info Draaiuren | geen urenteller. |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Voortstuwing | verstelbare schroef |
| Extra info Voortstuwing | 2 blads flexofold |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 100 liter |
| Materiaal brandstoftank | RVS |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Merk brandstoftankmeter | VDO |
| Toerenteller | |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Extra info Accu | 75 Ah start, 3 x 100 Ah service |
| Acculader | |
| Extra info Acculader | Victron 12/50 |
| Accumonitor | |
| Omvormer | |
| Capaciteit | 1000 |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Verbruiksmonitor | |
| 12V | |
Saildrive manchet vervangen in 2024
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Autohelm ST 50 |
| Merk windmeter | Autohelm ST 50 |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Merk autopilot | Autohelm 7000 |
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Raymarine E7 van 2015 |
| Radar | |
| Merk AIS | Passief |
| AIS | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Merk marifoon | Shipmate RS 8110 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 2 |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | Dacron, North Sails |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Fok | |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | 5 x Lewmar |
Verstaging in 2024 gecontroleerd
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | Hoofd anker is een CQR aan ketting op een elektrische lier. Hekanker een Bruce. |
| Aantal | 2 |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | 2014 |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Gasbun met afvoer | |