Zeer goed onderhouden Bavaria 43 met krachtige motor en veel vernieuwingen. Dit schip is uitgerust voor serieuze zeereizen en direct klaar om mee weg te varen. In 2024 is de verstaging vervangen, evenals de windgever. Navigatieapparatuur van Raymarine is grotendeels vernieuwd, waaronder een moderne Axiom kaartplotter.
De salon is ruim en gezellig, met een leren rondzit, praktische langskeuken en volwaardige navigatietafel. Voorin een royale eigenaarshut met Neptune-matrassen en een eigen natte cel. Achterin zijn twee comfortabele hutten met lattenbodems. Verder uitgerust met elektrisch Furlex rolsysteem, elektrische lieren, bimini, buiskap en stevige wintertent.
Een compleet schip voor wie zorgeloos wil vertrekken.
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070125048 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Tweede categorie | Zeiljacht |
| Merk | Bavaria |
| Model | 43 Cruiser |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2009 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Goed uitgerust schip. klaar voor grote reizen |
| Motorisatie kort | Volvo Penta 55 PK D, |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/?kantoor=Lelystad |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1310 cm |
| Breedte | 400 cm |
| Diepgang | 185 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 19 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 6 |
| Ontwerper | J & J Design |
| Werf | Bavaria Yachtbau GmbH Giebelstadt |
| Bouwnummer | DE-BAVT43F91910 |
| CE | A |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | blauw |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Extra info Dek en opbouw materiaal | Met teakdek |
| Ramen | Aluminium |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 10000 kg |
| Ballast | 2600 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Extra info Besturing | dubbel stuurwiel |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
Romp voorzien van 7 lagen gelshield, antifouling in 2024.
| Ruimtes | |
|---|---|
| Hutten | 3 |
| Indeling en verblijfsruimtes | De salon is ruim en sfeervol, met een praktische langskeuken en een comfortabele rondzit bekleed met leer. De volwaardige navigatietafel is perfect uitgerust voor lange reizen. Voorin bevindt zich een royale eigenaarshut met Neptune-matrassen en een eigen natte cel. Achterin zijn twee extra hutten, beide voorzien van kledingkasten en voldoende opbergruimte. |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering | blauw |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 450 liter |
| Materiaal watertank | kunststof |
| Watertankmeter | |
| Materiaal vuilwatertank | kunststof |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertankmeter | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| dekwaspomp | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 2 |
| Toiletten | 2 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | Gascertificaat uit 2023 |
| Aantal | 3 |
| Oven | |
| Magnetron | |
| Extra info Magnetron | Baumatic, 2009 |
| Koelkast | |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Extra info Verwarming | Webasto, 5500 Watt |
Achterhutten voorzien van lattenbodem.
| Motor | |
|---|---|
| Merk | Volvo Penta |
| Bouwjaar | 2009 |
| Vermogen | 55 pk |
| Urenteller | |
| Extra info Draaiuren | ca. 1200 uur |
| Brandstof | diesel |
| Verbruik | 3 liter/uur |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | saildrive |
| Voortstuwing | schroef |
| Extra info Voortstuwing | 3 blad klapschroef |
| Koeling | indirect |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 225 liter |
| Materiaal brandstoftank | Polyethyleen |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Extra info Accu | Startaccu Mastervolt 1x 70 Ah, 2024. Servicesccus, Mastervolt 3x 225 Ah, 2023. Boegschroefaccu, RedTop 2x, 2019 |
| Extra info Acculader | Mastervolt Mass Combi, 12/2500 |
| Dynamo | |
| Extra info Dynamo | 215 Amp |
| Accumonitor | |
| Omvormer | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Zonnepaneel | |
| Extra info Zonnepaneel | Ja, 2025 vervangen |
| Verbruiksmonitor | |
| 12V | |
| 220V | |
Saildrive manchet in 2018
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Extra info Kompas | 2x Plastimo |
| Log/snelheid | |
| Extra info Log/snelheid | Raymarine |
| Dieptemeter | |
| Extra info Dieptemeter | Raymarine |
| Windmeter | |
| Extra info Windmeter | Raymarine (windgever vervangen in 2024) |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Extra info Autopilot | Raymarine |
| GPS | |
| Extra info GPS | Raymarine Raystar |
| Kaartplotter | |
| Extra info Kaartplotter | Raymarine Axiom Pro 950, 2022 |
| Radar | |
| Extra info Radar | Raymarine, Digital, 4 Kw, 2012 |
| Merk AIS | Raymarine |
| AIS | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Extra info Marifoon | Raymarine 240E, Atis |
| Weatherfax/Navtex | |
Raymarine marifoon omgebouwd naar nieuwe kanalen, 2024.
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | fractioneel |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Rolgrootzeil | |
| Extra info Rolgrootzeil | Het grootzeil is uitgerust met verticale carbon latten, wat zorgt voor optimale profielstabiliteit en extra performance. |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Extra info Voorzeil rolsysteem | Fulex, elektrisch |
| Gennaker | |
| Extra info Gennaker | 76 m2, 2015 |
| Lieren | |
|---|---|
| Elektrische lieren | |
| Aantal | 2 |
| Lieren | Lewmar lieren, 2x 40 ST, 2x 46 ST en 2x 48 ST (elektrisch) |
Verstaging in 2024 vervangen.
Spinnakerboom
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Extra info Ankers & materiaal | Met aangepaste ankerrol (sterker en veiliger) |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Bimini | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Dekzeil(en) | |
| Extra info Dekzeil(en) | Wintertent, zware uitvoering, in 3 delen. |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Preek- en hekstoel(en) | |
| Bijboot | |
|---|---|
| Bijboot | |
| Extra info Bijboot | De bijboot is in de verkoop inbegrepen. |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Teakdek | |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Reddingsvlot | |
| Extra info Reddingsvlot | Keuring verlopen in 2024 |
| Elektrisch | |
| Bilgepomp | |
| Radarreflector | |