Goed onderhouden Etap 23il met hefkiel. Dubbelwandig en tussen binnen en buitenschaal volgeschuimd, daarom onzinkbaar, goed geïsoleerd en daardoor geen condens binnen. Door de hefkiel zeer geschikt voor Randmeren, Friesland. Maar ook koersvast op het IJsselmeer en Markermeer. Boot is uitgerust 3 zeilen, bedienbaar vanuit de kuip. Kompas, dieptemeter, wind- en snelheidsmeter. Helmstok besturing. Motor (in bun) start probleemloos elektrisch. 4 Slaapplaatsen. Praktische kombuis, uitgerust met spoelbak en tweepits kooktoestel (brandalcohol). Walstroomvoorziening aanwezig.
Boot is makkelijk trailerbaar (trailer niet inbegrepen).
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 070126011 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Etap |
| Model | 23 iL |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | Ergens Locatie |
| Locatie | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1995 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Fijne Etap met hefkiel en een sterke 9.9 Pk Yamaha 4-takt. De boot kan droogvallen. wadpoten aanwezig. |
| Motorisatie kort | Yamaha 4-takt 9.9 PK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/?kantoor=Lelystad |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 776 cm |
| Breedte | 249 cm |
| Diepgang | 70 cm |
| Variabele diepgang | |
| Doorvaarthoogte normaal | 1000 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 4 |
| Ontwerper | De Ridder |
| Werf | Etap Yachting |
| Bouwnummer | 11 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Diepgang maximaal | 145 cm |
| Diepgang minimaal | 70 cm |
| Lengte waterlijn | 620 cm |
| Waterverplaatsing | 1550 kg |
| Ballast | 470 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | helmstok |
| Roer | enkel |
| Kiel/zwaard | 0 |
| Bediening variabele driftbeperking | handmatig |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Indeling en verblijfsruimtes | Kajuit met 2 slaapplaatsen en 2 in de punt. |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, licht |
| Matrassen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Capaciteit | 75 liter |
| Materiaal watertank | kunststof |
| Watersysteem | hand |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel | |
| Extra info Kooktoestel | alchohol |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| Extra info Verwarming | Webasto (werkt niet) |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Start type | elektrisch |
| Motor | |
|---|---|
| Type | buitenboord |
| Merk | Yamaha |
| Model | 9.9 |
| Serienummer | 1002396 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Vermogen | 9.9 pk |
| Brandstof | benzine |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 12 liter |
| Materiaal brandstoftank | Polyethyleen |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Extra info Kompas | van 2021 |
| Log/snelheid | |
| Dieptemeter | |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Extra info Autopilot | Er zijn 2 stuurautomaten aan boord. De eigenaar heeft ze nooit gebruikt. Werking onbekend. |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Merk marifoon | shipmate RS 8300 werkt niet |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | fractioneel |
| Extra info Type tuigage | 7/8 |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Verstaging | staaldraad |
| Aantal zeilen | 3 |
| Zeilen materiaal | dacron |
| Merk | de Vries |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Extra info Grootzeil | van 14 m2. Kan 2 x gereefd worden. |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Genua | |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Spinnaker | |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | Lewmar |
Verstaging van dyform
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Extra info Buiskap | van 2020 |
| Kuiptent | |
| Dekzeil(en) | |
| Extra info Dekzeil(en) | Winterkleed tot aan de mast |
| Zwemtrap | |
| Extra informatie | |
|---|---|
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Bilgepomp | |
| Zelflozende kuip | |
De etap is onzinkbaar.