Rekere 39D
Vraagprijs:
€ 77.000
Inclusief BTW
Algemene details van de Rekere 39D
11.95 m x 3.8 m x 1.85 m
1996
Staal
Yanmar 62 PK D
Zeiljacht
Nederland
| Omschrijving boot | De Rekere 39D is een degelijk en zwaar uitgevoerd stalen zeiljacht met fijne vaareigenschappen. |
| Categorie | |
| Referentie | 70124082 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Tweede categorie | Zeiljacht |
| Merk | Rekere |
| Model | 39D |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Bezichtiging op afspraak. |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53243290 |
| Lengtegraad | 5.44159589 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1996 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Motorisatie kort | Yanmar 62 PK D |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1195 cm |
| Breedte | 380 cm |
| Diepgang | 185 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1800 cm |
Video
Rekere 39 D for sale | Yacht Walkthrough | @ Schepenkring Lelystad | 4K
For more information and the sale price, please visit our website. https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/238779/rekere-39d/Ligplaats
Over de Rekere 39D
De Rekere 39D is een degelijk en zwaar uitgevoerd stalen zeiljacht met fijne vaareigenschappen.
Het casco is volledig zeilklaar: romp, dek, tuigage en techniek zijn in goede staat en direct klaar voor gebruik. Binnen is het schip nog onbetimmerd, waardoor de nieuwe eigenaar de volledige vrijheid heeft om de indeling en afwerking naar eigen smaak te realiseren.
De Yanmar motor heeft weinig uren, de kottertuigage is compleet en de energievoorziening is modern uitgevoerd met onder andere een windgenerator en zonnepaneel. Een solide basis voor wie een betrouwbaar en karaktervol zeilschip zoekt dat nog geheel naar wens kan worden ingericht.
Info en contact
Schepenkring Lelystad
Parkhaven 3
8242 PE Lelystad
+31 (0)320 711340
lelystad@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Rekere 39D.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Dick zaal Yacht-Design Hoorn Opmerkingen Werf Casco door Jachtwerf Kuipers Schoorldam. Tuigage in 2013 door Firma M. de Groot en zeilen door Firma De Vries Uit Makkum. Beidde zijn extra zwaar uitgevoerd. Munteenheid prijs EUR Romp, dek en opbouw Rompvorm s-spant Dek en opbouw materiaal staal Opmerkingen Dek en opbouw materiaal Kielzool 15 mm dik Zandstrook wrangen en topplaat van de kuiprand zijn 5 mm Rompbeplating, spiegel, dekken, knieen en dak van voorkajuit 4mm Dekhuis en kuip 3 mm Stevenijzer voor en achter 80X10 mm. Randen afgewerkt met rvs buis of rvs plaat. Opbouw vorm, materiaal Dek en kuip voorzien van Marine Deck 2000 kurk ipv teak. Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 14500 kg Ballast 4500 kg -
Accommodatie
-
Motor en elektra
Hoofdmotor Merk Yanmar Model 4JH2-TE Urenteller Draaiuren 750 Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Opmerkingen Voortstuwing Een RVS schroefas van 40 mm draait in een olie gevulde koker. Aan beidde einden afgesloten met waterdichte industrielagers en een stuwdruklager. Tussen as en motor zit een Skatra homokineet Tank Brandstoftank aantal Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 50 Ah startaccu Dynamo Opmerkingen Dynamo Ja Windgenerator Opmerkingen Windgenerator Rutland WG 13 Marine, 24 volt Zonnepaneel Opmerkingen Zonnepaneel Victron 180 W 12V 24V -
Navigatie en elektronica
Moderne elektronica Opmerkingen Autopilot Jefa Direct drive 24v 300Nm -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage kotter Aantal masten 1 Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Aantal zeilen 4 Groot- en achterzeilen Grootzeil Opmerkingen Grootzeil Fibercon Pro LA 10.46 oz met sailtrack systeem met 3 reven Voorzeilen Fok Opmerkingen Fok Kotterfok Fibercon Pro LA 10.46 oz op Profurl C350 8 mm Kluiver Opmerkingen Kluiver Fibercon Pro LA 9.46 oz op Profurl C420 10mm Spinnaker Opmerkingen Spinnaker Parasail, 149 m2 Lieren Lieren 8 x Lewmar-ST -
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Opmerkingen Ankers & materiaal Rocna 33 kg met HD schakel aan 50 m 8mm ketting met extra hoge breeksterkte. 2e is een Fortress FX-37 aan een 20 mm lijn met 8 m ketting voorloop Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Opmerkingen Ankerlier Lewmar Capstan - 24v met afstandsbediening Hekanker Dekuitrusting Bimini Opmerkingen Bimini met aan te ritsen zijpanelen -
Veiligheid