Winner 900
Verkocht
Algemene details van de Winner 900
9 m x 2.96 m x 1.6 m
2018
Polyester
Yanmar 15 PK D
Zeiljacht
Nederland
| Omschrijving boot | De Winner 900 is een sterk stijf schip, wat zowel binnen als buiten verrassend veel ruimte biedt. Het stuurwiel is kantelbaar in 3 posities, zodat men altijd aan een loef of lijzijde kan sturen en in de haven een vrije doorloop hebt. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 238146 |
| Referentie | 70124066 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Winner |
| Model | 900 |
| Scheepsnaam | Salamanca |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53246840 |
| Lengtegraad | 5.44155620 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2018 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Lennart |
| Korte omschrijving | Jonge frisse performance cruiser uit 2018 met lange bedden en stahoogte. |
| Motorisatie kort | Yanmar 15 PK D |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 900 cm |
| Breedte | 296 cm |
| Diepgang | 160 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 1400 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
Video
Winner 900 for sale | Yacht Walkthrough | @ Schepenkring Lelystad | 4K
For more information and the sale price, please visit our website. https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/238146/winner-900/Ligplaats
Over de Winner 900
De Winner 900 is een sterk stijf schip, wat zowel binnen als buiten verrassend veel ruimte biedt.
De bakskisten die de kuip achter "dicht" maken kunnen voor een wedstrijd verwijderd worden. Tijdens toeren zijn ze perfect voor de opslag.
Het stuurwiel is kantelbaar in 3 posities, zodat men altijd aan een loef of lijzijde kan sturen en in de haven een vrije doorloop hebt.
Kortom, een heerlijke snelle zeilboot klaar voor vele jaren en mijlen plezier.
Info en contact
Schepenkring Lelystad
Parkhaven 3
8242 PE Lelystad
+31 (0)320 711340
lelystad@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Winner 900.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper van de Stad Werf Winneryachts Romp, dek en opbouw Dek en opbouw materiaal polyester Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 1400 cm Waterverplaatsing 3400 kg Ballast 1350 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Roer enkel Kiel/zwaard vaste kiel -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 190 cm Opmerkingen Hutten 2 hutten Vast 4 Extra 2 Aankleding Type interieur Klassiek, warm Opmerkingen Type interieur Mahonie Water Opmerkingen Watertank & materiaal 70 lt Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Dekafzuiging vuilwater Watersysteem Pressure system Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Handmatig Keuken Opmerkingen Kooktoestel & brandstof 2 pits met oven. Geen gascertificaat aanwezig. Opmerkingen Koelkast & voeding Ja Klimaatregeling Opmerkingen Verwarming Ja -
Motor en elektra
Hoofdmotor Merk Yanmar Model 2YM15 Bouwjaar 2018 Aantal cilinders 2 Vermogen 15 kW Urenteller Draaiuren 335 Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging saildrive Voortstuwing Folding propellor Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 70 liter Materiaal brandstoftank Polyethyleen Meetinstrumenten motor Opmerkingen Brandstoftankmeter Ja Elektriciteit Opmerkingen Accu accu's van 2023 Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Opmerkingen Kompas Ja Opmerkingen Log/snelheid Raymarine Opmerkingen Dieptemeter Raymarine -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage fractioneel Opmerkingen Type tuigage 7/8 Aantal masten 1 Mast materiaal aluminium Type Uitschuifbaar Verstaging staaldraad Aantal zeilen 2 Opmerkingen Zeilen materiaal cross-cut Merk Doyle Groot- en achterzeilen Opmerkingen Grootzeil 28 m2 Opmerkingen Rolgrootzeil 2x bindrif Voorzeilen Opmerkingen Fok 20m2 Opmerkingen Voorzeil rolsysteem Harken furler onderdeks Lieren Lieren 4x Harken -
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Opmerkingen Zwemplatform Ja Opmerkingen Zwemtrap Ja -
Veiligheid
Veiligheid Opmerkingen Bilgepomp Handmatig Opmerkingen Gasbun met afvoer Ja