Hallberg Rassy 352 Scandinavia
Verkocht
Algemene details van de Hallberg Rassy 352 Scandinavia
10.54 m x 3.38 m x 1.67 m
1988
Polyester
Yanmar, 40 PK, 2007
Zeiljacht
Nederland
| Omschrijving boot | Zeer goed onderhouden Hallberg Rassy 352 in de Scandinavia-uitvoering, een robuuste en betrouwbare zeilboot met de bekende Zweedse bouwkwaliteit en het comfort waar Hallberg Rassy om bekend staat. Deze boot uit 1988 combineert stabiliteit en gemak, en is een van de laatste modellen met diverse verbeteringen. De boot beschikt over een verlengde mast met dubbele zalingen, wat zorgt voor betere zeilprestaties. De grotere luiken laten meer licht binnen, waardoor het interieur ruimer en lichter oogt. Daarnaast biedt deze uitvoering een hogere stahoogte vergeleken met eerdere modellen, wat het comfort aan boord vergroot. De keukentrap is slim ontworpen en loopt over het aanrecht, wat meer bewegingsvrijheid geeft in de kombuis. Deze HR 352 is bovendien uitgerust met een relatief nieuwe motor met weinig draaiuren, en het teakdek is in 2020 volledig opnieuw gerubberd. In 2024 zijn er drie nieuwe accu’s geplaatst, en de binnenbekleding van de kajuit is recent vernieuwd, wat bijdraagt aan het moderne en verzorgde interieur. Kortom, een zeer complete en goed onderhouden Hallberg Rassy 352 |
| Categorie | |
| Referentienummer | 237597 |
| Referentie | 070124063 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Hallberg Rassy |
| Model | 352 Scandinavia |
| Scheepsnaam | NN |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53246840 |
| Lengtegraad | 5.44155620 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1988 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Lennart |
| Korte omschrijving | Keurig onderhouden 352 in de Scandinavia-uitvoering. Een solide en betrouwbare boot, typisch Zweeds en vooral echt Hallberg. Jonge motor, 40 PK |
| Motorisatie kort | Yanmar, 40 PK, 2007 |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1054 cm |
| Breedte | 338 cm |
| Diepgang | 167 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 5 |
| Extra | 2 |
Video
Hallberg Rassy 352 for sale | Yacht Walkthrough | @ Schepenkring Lelystad | 4K
For more information and the sale price, please visit our website. https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/237597/hallberg-rassy-352-scandinavia/Ligplaats
Over de Hallberg Rassy 352 Scandinavia
Zeer goed onderhouden Hallberg Rassy 352 in de Scandinavia-uitvoering, een robuuste en betrouwbare zeilboot met de bekende Zweedse bouwkwaliteit en het comfort waar Hallberg Rassy om bekend staat. Deze boot uit 1988 combineert stabiliteit en gemak, en is een van de laatste modellen met diverse verbeteringen.
De boot beschikt over een verlengde mast met dubbele zalingen, wat zorgt voor betere zeilprestaties. De grotere luiken laten meer licht binnen, waardoor het interieur ruimer en lichter oogt. Daarnaast biedt deze uitvoering een hogere stahoogte vergeleken met eerdere modellen, wat het comfort aan boord vergroot. De keukentrap is slim ontworpen en loopt over het aanrecht, wat meer bewegingsvrijheid geeft in de kombuis.
Deze HR 352 is bovendien uitgerust met een relatief nieuwe motor met weinig draaiuren, en het teakdek is in 2020 volledig opnieuw gerubberd. In 2024 zijn er drie nieuwe accu’s geplaatst, en de binnenbekleding van de kajuit is recent vernieuwd, wat bijdraagt aan het moderne en verzorgde interieur.
Kortom, een zeer complete en goed onderhouden Hallberg Rassy 352
Info en contact
Schepenkring Lelystad
Parkhaven 3
8242 PE Lelystad
+31 (0)320 711340
lelystad@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Hallberg Rassy 352 Scandinavia.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Opmerkingen Ontwerper Christoph Rassy / Olle Enderlein Opmerkingen Werf Hallberg Rassy Opmerkingen Bouwnummer 687 Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Opmerkingen Dek en opbouw materiaal Polyester Kuip middenkuip Ramen 1988 model: 3 grote kantelramen (voor, midden, achter) en 1 kleiner kantelraam in toiletruimte Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 6700 kg Ballast 3000 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Kiel/zwaard vaste kiel -
Accommodatie
Ruimtes Hutten 2 Vast 5 Extra 2 Indeling en verblijfsruimtes Voorkajuit, midddenkajuit, achterkajuit. Toilet/doucheruimte bakboord voor. Keuken en navigatietafel in middenkajuit. Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 300 liter Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal Nee Watersysteem Pressure system Opmerkingen Warm water 40 Liter boiler Sanitair Opmerkingen Aantal douches Ja, in toiletruimte, uittrekbare slang wastafel Opmerkingen Toiletten Slangen vervangen in 2019 Entertainment Opmerkingen TV Ja Opmerkingen Radio/CD-speler Sony Keuken Kooktoestel & brandstof Opmerkingen Kooktoestel & brandstof (geen gascertificaat aanwezig) Aantal 2 Kookbrandstof gas Oven Opmerkingen Koelkast & voeding Ja, werking onbekend (gas dient gevuld te worden) Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Webasto Air Top Evo M, 2008 -
Motor en elektra
Hoofdmotor Merk Yanmar Model 3JH4E Serienummer RCD-4JH4X1 Vermogen 40 pk Opmerkingen Draaiuren 1045 Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Opmerkingen Voortstuwing Vast, nieuw 2023 Koeling indirect Tank Totale inhoud brandstoftank(s) 240 liter Materiaal brandstoftank staal Meetinstrumenten motor Toerenteller Oliedrukmeter Elektriciteit Opmerkingen Accu Startaccu: nieuw 2024, Wilco 70Ah + Serviceaccu(s): 2x nieuw 2024, 2 x 100Ah, Dynac semi-tractie, type 95803 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Opmerkingen Kompas Ja Opmerkingen Log/snelheid VDO, werking onbekend Opmerkingen Dieptemeter VDO, werking onbekend Opmerkingen Windmeter VDO, werking onbekend Opmerkingen Navigatieverlichting Ja Moderne elektronica Opmerkingen Autopilot Autohelm ST50 Opmerkingen GPS Furuno GPS/WAAS Navigator Merk AIS Ja, nooit gebruikt Communicatie Opmerkingen Marifoon 1x ICOM IC-M603 tranceiver met afstandsbediening in de kuip HM-162E, 1 x Marifoon Sailor RT144B -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage sloep Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Groot- en achterzeilen Opmerkingen Grootzeil 2x grootzeil, furling Voorzeilen Opmerkingen Genua 1x genua Opmerkingen Fok 1x fok Opmerkingen Gennaker 1x gennaker Lieren Lieren 2x Lewmar 46 1x Lewmar 30 2x Enkes 20ST 3 lieren aan de mast -
Uitrusting buitenom
Anker Opmerkingen Ankers & materiaal Ploeganker met ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Opmerkingen Buiskap ja, 2019 Kuiptent Zwemtrap Overig Teakdek Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Opmerkingen Bilgepomp nieuw 2022