Catalina 355
Verkocht
Algemene details van de Catalina 355
10.76 m x 3.65 m x 1.37 m
2014
Polyester
Yanmar 29PK D
Zeiljacht
Nederland
| Omschrijving boot | De Catalina 355 uit 2014 is een populair zeiljacht dat bekendstaat om zijn balans tussen prestaties, comfort en veiligheid. Het model is een onderdeel van de grotere Catalina-familie, die sinds jaar en dag hoogwaardige zeiljachten bouwt. De Catalina 355 biedt een combinatie van moderne zeiltechnologie en klassieke stijl, wat het geschikt maakt voor zowel recreatieve als serieuze zeilers. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 237521 |
| Referentie | 70124068 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Catalina |
| Model | 355 |
| Scheepsnaam | . |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53246840 |
| Lengtegraad | 5.44155620 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2014 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Lennart |
| Korte omschrijving | Fijne moderne zeewaardige cruiser , maar door een diepgang van 1,37 ook zeer geschikt voor wad en binnenwater |
| Motorisatie kort | Yanmar 29PK D |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1076 cm |
| Breedte | 365 cm |
| Diepgang | 137 cm |
Video
Catalina 355 for sale | Yacht Walkthrough | @ Schepenkring Lelystad | 4K
For more information and the sale price, please visit our website. https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/237521/catalina-355/Ligplaats
Over de Catalina 355
De Catalina 355 uit 2014 is een populair zeiljacht dat bekendstaat om zijn balans tussen prestaties, comfort en veiligheid. Het model is een onderdeel van de grotere Catalina-familie, die sinds jaar en dag hoogwaardige zeiljachten bouwt. De Catalina 355 biedt een combinatie van moderne zeiltechnologie en klassieke stijl, wat het geschikt maakt voor zowel recreatieve als serieuze zeilers.
Info en contact
Schepenkring Lelystad
Parkhaven 3
8242 PE Lelystad
+31 (0)320 711340
lelystad@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Catalina 355.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Frank Butler Werf Catalina Yachts California Romp, dek en opbouw Dek en opbouw materiaal polyester Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 1700 cm Waterverplaatsing 6704 kg Ballast 2808 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing Inklapbaar stuurwiel voor makkelijke doorloop Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 195 cm Vast 4 Extra 3 Indeling en verblijfsruimtes Salon en 2 Hutten Water Watertank & materiaal Inhoud 382 liter Materiaal watertank kunststof Inhoud 102 liter Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Dekafzuiging vuilwater Watersysteem Pressure system buitendouche Sanitair Opmerkingen Toiletten Ja, elektrisch Keuken Opmerkingen Kooktoestel & brandstof Ja, 2 pits fornuis met oven. Geen gascertificaat aanwezig. Opmerkingen Koelkast & voeding Ja Klimaatregeling Opmerkingen Verwarming Ja -
Motor en elektra
Hoofdmotor Merk Yanmar Model 3YM30G Serienummer E 20121 Aantal cilinders 3 Vermogen 29 pk Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 113 liter Meetinstrumenten motor Opmerkingen Brandstoftankmeter Ja Opmerkingen Toerenteller Ja Boeg- en hekschroef Opmerkingen Boegschroef Ja, elektrisch Elektriciteit Opmerkingen Accu 2 Hoofd accu’s 2024 1 Boegschroef accu 2016 Opmerkingen Acculader Ja Opmerkingen Dynamo Ja Opmerkingen Voltmeter Ja Opmerkingen Walstroom Ja Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Opmerkingen Kompas Ja Opmerkingen Log/snelheid Ja, Raymarine Opmerkingen Dieptemeter Ja, Raymarine Opmerkingen Windmeter Ja, Raymarine Moderne elektronica Opmerkingen Autopilot Ja, Raymarine Opmerkingen Kaartplotter Ja, Raymarine Merk AIS Ja Communicatie Opmerkingen Marifoon Ja -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage sloep Aantal masten 1 Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Groot- en achterzeilen Opmerkingen Rolgrootzeil Ja Voorzeilen Opmerkingen Genua Ja Opmerkingen Voorzeil rolsysteem Ja Genua reefsysteem Furlex 200s Lieren Lieren Ja, Lewmar -
Uitrusting buitenom
Anker Opmerkingen Ankers & materiaal Ja, 2x Opmerkingen Ankerlier Ja, Elektrisch Dekuitrusting Opmerkingen Buiskap Ja Opmerkingen Buitenkussens Ja Opmerkingen Zwemplatform Ja Opmerkingen Zwemtrap Ja -
Veiligheid
Veiligheid Opmerkingen Bilgepomp Ja Elektrisch Opmerkingen Radarreflector Ja