Lagoon 40
Vraagprijs:
€ 349.000
BTW Niet Betaald
In verkoophaven
Algemene details van de Lagoon 40
Afmetingen:
12.75 m x 6.76 m x 1.35 m
12.75 m x 6.76 m x 1.35 m
Bouwjaar:
2023
2023
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
2x Yanmar 45 PK, D.
2x Yanmar 45 PK, D.
Categorie:
Multihull zeilboot
Multihull zeilboot
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentienummer | 237191 |
| Referentie | 070124060 |
| Categorie | Multihull zeilboot |
| Merk | Lagoon |
| Model | 40 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Aan verkoopsteiger in Lelystad |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53246840 |
| Lengtegraad | 5.44155620 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2023 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Lennart |
| Korte omschrijving | Ben je op zoek naar ruimte, snelheid en comfort? Bekijk dan deze vrijwel nieuwe Lagoon 40 van slechts één jaar oud. |
| Motorisatie kort | 2x Yanmar 45 PK, D. |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/vestigingen/jachtmakelaardij-lelystad/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1275 cm |
| Breedte | 676 cm |
| Diepgang | 135 cm |
Video
Lagoon 40 for sale | Yacht Walkthrough | @ Schepenkring Lelystad | 4K
For more information and the sale price, please visit our website. https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/237191/lagoon-40/Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Lelystad
Parkhaven 3
8242 PE Lelystad
+31 (0)320 711340
lelystad@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Lagoon 40.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Opmerkingen Ontwerper VPLP design Opmerkingen Werf Lagoon France Romp, dek en opbouw Dek en opbouw materiaal polyester Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 1866 cm Waterverplaatsing 10510 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer dubbel -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 200 cm Vast 8 Extra 2 Indeling en verblijfsruimtes Interieur: Alpi sand oak met dark oak floor Aankleding Type interieur Modern, licht Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 300 liter Vuilwatertankmeter Watersysteem Pressure system Opmerkingen Warm water 40 Ltr. Boiler Sanitair Aantal douches 2 Toiletten 2 Handmatig Entertainment Opmerkingen Radio/CD-speler Fusion Player RA70N Keuken Kooktoestel & brandstof Kookbrandstof gas Opmerkingen Koelkast & voeding Ja, voorlader Opmerkingen Vriezer 100 Ltr. diepvries Klimaatregeling Opmerkingen Verwarming Webasto centrale verwarming -
Motor en elektra
Hoofdmotor Merk Yanmar Bouwjaar 2023 Vermogen 45 pk Brandstof diesel Motor 2 Merk van de 2e motor Yanmar Bouwjaar van de 2e motor 2023 Vermogen van de 2e motor 45 pk Brandstof voor 2e motor diesel Aandrijving Overbrenging saildrive Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 2 Totale inhoud brandstoftank(s) 400 liter Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Boeg- en hekschroef Opmerkingen Boegschroef Vetus Elektriciteit Opmerkingen Accu 2x 140 Ah Opmerkingen Acculader 40 Amp lader Accumonitor 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Opmerkingen Log/snelheid Raymarine i70 Opmerkingen Dieptemeter Raymarine i70 Opmerkingen Windmeter Raymarine i70 Navigatieverlichting Moderne elektronica Opmerkingen Autopilot Raymarine Opmerkingen GPS Raymarine Axiom -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage fractioneel Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Groot- en achterzeilen Opmerkingen Grootzeil 80 m2 2024 met Lazy Bay Voorzeilen Opmerkingen Fok 32 m2 2024 Opmerkingen Gennaker Code 0, Hagoort Sails, 2024 Lieren Lieren Ja, 40.2 Staeh -
Uitrusting buitenom
Anker Opmerkingen Ankers & materiaal Ja Dekuitrusting Buiskap Kuiptent Opmerkingen Buitenkussens 2024 Bijboot Davits Opmerkingen Davits Twee keer een RVS davitsysteem voor het hijsen van de dinghy. Overig Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Brandblusser Gasbun met afvoer