Dufour 40 Performance
Verkocht
Verkocht
In verkoophaven
Algemene details van de Dufour 40 Performance
Afmetingen:
12.32 m x 3.9 m x 2.1 m
12.32 m x 3.9 m x 2.1 m
Bouwjaar:
2003
2003
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
Volvo Penta, 40 PK
Volvo Penta, 40 PK
Categorie:
Zeiljacht
Zeiljacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentienummer | 233198 |
| Referentie | 070124027 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Dufour |
| Model | 40 Performance |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Schepenkring Lelystad, Verkoopsteiger |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53246840 |
| Lengtegraad | 5.44155620 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2003 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Lennart |
| Korte omschrijving | Prachtige Dufour 40 in Performance-uitvoering. Zoek je een snelle boot die geschikt is voor de hele familie? Dan is dit de perfecte keuze voor jou. |
| Motorisatie kort | Volvo Penta, 40 PK |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1232 cm |
| Breedte | 390 cm |
| Diepgang | 210 cm |
Video
Dufour 40 Performance for sale | Yacht Walkthrough | @ Schepenkring Lelystad | 4K
For more information and the sale price, please visit our website. https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/233198/dufour-40-performance/Ligplaats
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Dufour 40 Performance.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Opmerkingen Ontwerper Umberto Felci & P. Roséco Opmerkingen Werf Dufour Yachts Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Opmerkingen Rompvorm Romp gespoten in blauw metallic, 2023 Opmerkingen Dek en opbouw materiaal Polyester met antislop op het dek Ramen Ramen stuurboord opbouw vervangen in 2023 Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 1865 cm Waterverplaatsing 7900 kg Ballast 2700 kg Opmerkingen Ballast Kiel, lood, vervangen in 2020 Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Kiel/zwaard vaste kiel -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 195 cm Hutten 3 Vast 6 Extra 1 Indeling en verblijfsruimtes Ruime salon met twee langsbanken, een complete kombuis, en een aparte natte cel. Twee zeer ruime achterhutten en een voorhut met Frans bed. Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Opmerkingen Watertank & materiaal 2x 150 ltr. Materiaal watertank kunststof Watertankmeter Vuilwatertankmeter Watersysteem Pressure system Opmerkingen Warm water Ja buitendouche Sanitair Opmerkingen Aantal douches Ja, in natte cel Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Opmerkingen Kooktoestel & brandstof ENO (geen gascertificaat aanwezig) Aantal 2 Kookbrandstof gas Oven Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding 90 liter met compressor Voeding elektrisch Klimaatregeling Opmerkingen Verwarming Webasto 3500 -
Motor en elektra
Hoofdmotor Merk Volvo Penta Model MD2040-D BT Bouwjaar 2003 Aantal cilinders 3 Vermogen 40 pk Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging saildrive Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Totale inhoud brandstoftank(s) 140 liter Materiaal brandstoftank Polyethyleen Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Elektriciteit Opmerkingen Accu 1 x 80 Ah, 2018 + 2 x 100 Ah, 2018 Accumonitor Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Opmerkingen Kompas Plastimo Opmerkingen Log/snelheid Raymarine i70 Opmerkingen Dieptemeter Raymarine i70 Opmerkingen Windmeter Raymarine Moderne elektronica Opmerkingen Autopilot Raymarine Opmerkingen Kaartplotter Raymarine eS75 Merk AIS Ja Communicatie Opmerkingen Marifoon B & G V50 -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage fractioneel Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Groot- en achterzeilen Opmerkingen Grootzeil Elvstrom Voorzeilen Opmerkingen Fok Elvstrom Opmerkingen Voorzeil rolsysteem Facnor Opmerkingen Spinnaker Ja, met slurf Genua reefsysteem Elvstrom Lieren Lieren 2 x Harken 48 ST + 2 x Harken 40.2 ST -
Uitrusting buitenom
Anker Opmerkingen Ankers & materiaal Delta anker Opmerkingen Ankerlier Ja Dekuitrusting Buiskap Opmerkingen Zeerailing Deels vervangen in 2023 Zwemplatform -
Veiligheid