Najad 390
Verkocht
Algemene details van de Najad 390
11.75 m x 3.5 m x 1.85 m
1986
Polyester
Volvo Penta 65 PK, D.
Zeiljacht
Nederland
| Omschrijving boot | De Najad 390 geniet grote populariteit, en terecht. Dit zeiljacht is ontworpen voor comfortabel cruisen en biedt uitstekende zeileigenschappen. Net als bij alle Najad-modellen staat ook bij de 390 het vakmanschap en de kwaliteit hoog in het vaandel. Het prachtige teakhouten interieur is slim ontworpen en zorgt voor comfortabele accommodatie tijdens lange reizen. Met zijn betrouwbaarheid en hoogwaardige constructie is de Najad 390 een uitstekende keuze voor zeilers die lange afstanden willen afleggen in diverse zeilomstandigheden. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 232544 |
| Referentie | 070124024 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Najad |
| Model | 390 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Schepenkring Lelystad, Verkoopsteiger |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 52.53246840 |
| Lengtegraad | 5.44155620 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1986 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Lennart |
| Korte omschrijving | Dit zeewaardige zeiljacht is het afgelopen jaar aangepast voor langdurig verblijf aan boord en om wereldreizen te maken, ideaal voor vertrekkers. |
| Motorisatie kort | Volvo Penta 65 PK, D. |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 1175 cm |
| Breedte | 350 cm |
| Diepgang | 185 cm |
Video
Najad 390 for sale | Yacht Walkthrough | @ Schepenkring Lelystad | 4K
For more information and the sale price, please visit our website. https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/232544/najad-390/Ligplaats
Over de Najad 390
De Najad 390 geniet grote populariteit, en terecht. Dit zeiljacht is ontworpen voor comfortabel cruisen en biedt uitstekende zeileigenschappen. Net als bij alle Najad-modellen staat ook bij de 390 het vakmanschap en de kwaliteit hoog in het vaandel. Het prachtige teakhouten interieur is slim ontworpen en zorgt voor comfortabele accommodatie tijdens lange reizen. Met zijn betrouwbaarheid en hoogwaardige constructie is de Najad 390 een uitstekende keuze voor zeilers die lange afstanden willen afleggen in diverse zeilomstandigheden.
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Najad 390.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Opmerkingen Ontwerper G. Nissen Opmerkingen Werf Najad varvet AB Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Dek en opbouw materiaal polyester Kuip middenkuip Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 1750 cm Waterverplaatsing 9500 kg Ballast 4000 kg -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 190 cm Hutten 2 Vast 4 Extra 2 Indeling en verblijfsruimtes Voorkajuit en achterkajuit, kombuis, salon, toilet/douche Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Opmerkingen Watertank & materiaal HDPE watertank 340L nieuw in 2022 Inhoud 60 liter Materiaal vuilwatertank RVS Vuilwatertank & materiaal Watersysteem Pressure system Warm water Sanitair Opmerkingen Aantal douches Handdouche Elektrisch Entertainment Opmerkingen Radio/CD-speler Ja Keuken Kooktoestel & brandstof Opmerkingen Kooktoestel & brandstof Ja, 2 pits ENO Gascogne (geen gascertificaat aanwezig) Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Ja, 300L Isotherm 4405301 R134A Klimaatregeling Opmerkingen Verwarming Ja, Eberspächer D5L C 1986 -
Motor en elektra
Hoofdmotor Merk Volvo Penta Model MD30A Serienummer 7758 Bouwjaar 1986 Vermogen 65 pk Draaiuren 3375 Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Koeling indirect Tank Totale inhoud brandstoftank(s) 250 liter Materiaal brandstoftank RVS Boeg- en hekschroef Opmerkingen Boegschroef Ja, Vetus TF12 Elektriciteit Opmerkingen Accu Startaccu Wilco Royal 74Ah. Serviceaccu(s) 2x SM-12-280: 12.8V 280Ah LiFePO4 EVE/CATL , 200A JBD BMS Bluetooth Opmerkingen Acculader Victron energy blue smart charger 12V 30A 2022 Accumonitor Opmerkingen Omvormer Mastervolt AC master 12/2000 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Opmerkingen Zonnepaneel Ja, 2x Sunpower SPR-MAX3-395 395W 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Opmerkingen Kompas Plathkompas (leeg) en handkompas Opmerkingen Log/snelheid Ramarine i50 snelheid 2021 Opmerkingen Dieptemeter Raymarine i50 diepte 2021 Opmerkingen Windmeter Raymarine i60 wind 2021 Opmerkingen Navigatieverlichting Toplicht Aquasignal AS 34 Led, Ankerlicht Aquasignal AS 34 Led Moderne elektronica Opmerkingen Autopilot Raymarine p70s EV-200 Opmerkingen Kaartplotter Simrad NSE12 Merk AIS Em-track B953 5W AIS transponder Communicatie Opmerkingen SSB ontvanger Aanwezig, niet aangesloten, werking onbekend Opmerkingen Marifoon Standard Horizon Ecplise GX1400GPS DSC Aanwezig, niet aangesloten, nieuw 2022 -
Tuigage zeilen
Algemeen Type tuigage sloep Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Groot- en achterzeilen Opmerkingen Grootzeil 2023, 34m2 Challenge Fastnet High Mass Fiber Premium Dacron Opmerkingen Rolgrootzeil Rolgrootzeil in mast Voorzeilen Opmerkingen Genua 2023, 47m2 136% Challenge Fastnet High Mass Fiber Premium Dacron Opmerkingen Voorzeil rolsysteem Hydraulisch rolsysteem Reckmann RF90 (handbediening werkt niet) Opmerkingen Stormfok Ja Opmerkingen Gennaker Ja Lieren Lieren 2x Lewmar 52 2x Andersen 40st 2x Andersen 28st 1x Lewmar 30 -
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Opmerkingen Buiskap 2022 Opmerkingen Bimini 2022 Kuiptent Opmerkingen Buitenkussens 2023 Opmerkingen Zwemplatform 2022 Opmerkingen Zwemtrap 2023 Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Opmerkingen Reddingsvlot Ja, Plastimo Transocean 4 pers. ISO9650 2023 Handmatig Elektrisch Radarreflector